Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Ето и оригиналните номера и цените, извадени от ЕТКА, за Audi A3 8P (там също ги има зададени като част от оборудването).

 

1. Подложка за кръкът: 8P1 864 777 63T (ръчна и автоматична скоростна кутия)

Screen_Shot702.png

Screen_Shot699.png

 

 

2. Педал съединител:  1K1 721 601 4J4 (ръчна скоростна кутия)

Screen_Shot690.png

Screen_Shot691.png

 

 

3. Педал спирачка:

- ръчна скоростна кутия: 1K0 721 131 4J4

Screen_Shot692.png

Screen_Shot693.png

 

 

- автоматична скоростна кутия:  1K0 723 131 4J4

Screen_Shot694.png

Screen_Shot695.png

 

 

4. Педал газ

- ръчна скоростна кутия: 1K2 721 503 AM

Screen_Shot696.png

Screen_Shot697.png

 

 

- автоматична скоростна кутия:  1K2 723 503 AM

Screen_Shot696.png

Screen_Shot698.png

 

 

 

P.S.

Цялото удоволствие, с оригинални части излиза малко под 400 лева и резултат:

 

Screen_Shot703.png

   

Редактирано от bsdnikolov
Добавяне на изображение.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За OEM варянта съм наясно, но не виждам смисъл да сменям целия педал за газ, за това ми се иска да взема само "капачетата"

 

Поставката за крак, която bsdnikolov е дал също не изглежда като мойта. При мен има болт отгоре, като на последната снимка, явно има разлика между американстата версия.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, daplayah написа:

Поставката за крак, която bsdnikolov е дал също не изглежда като мойта.

Снимката е примерна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моднах на ATE Power Disc съчетани с ATE Original Pads:

 

head_powerdisc_uv-data.jpg

 

Монтирани от Пепи /buzzi/ със заръката да внимавам докато сработят... днес ми беше трудно, но ще ги пазя сега, за да ги тормозя после на някой лигъл трак. Сменихме и спирачната течност, старата беше кофти потъмняла. :respekt:

 

Редактирано от baha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля с две нови модификации. Едната е нови джанти.Взех си ги още преди зимата и сега ги сложих.16-ки са :) Другата нова модификация е оригинална навигация на Ауди .

DSC_0154JPGaPJgv7I_sredna.jpg

DSC_0155JPGXoRUZ0y_sredna.jpg

Редактирано от POPCORN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нищо :) Радвам се, че ме послуша :)

 

Иначе аз си чакам в момента и втората 32GB SD карта... До сега карах с 32GB + 4GB, като музиката на двете е разделена тематично, но взех редовно да удрям тавана на 4-ката в последно време и реших, че е време за ъпгрейд :)

Този път е SanDisk, ще споделя впечатления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля с още малко модификации по моята мила кола .

 

Първата е смяната на антените за обхвата на радиото.При мене така се стекоха обстоятелствата,че аз взех антените и буксите на Audi2727, a той моите и всичко беше наред и работи перфектно.Разбира се помогна ни Пламен :) Ето и малко снимков материал как стана :)

DSC_0161JPGUoBJKgd_sredna.jpg

DSC_0162JPGjI71NOu_sredna.jpg

DSC_0164JPGSrYB3to_sredna.jpg

 

След което , дойде време и да сложим gps антената, за да мога да си използвам навигацията :) Ето и малко снимков материал на процеса и ефекта от антената :)

DSC_0168JPGU2eY7yK_sredna.jpg

DSC_0169JPGBASgV70_sredna.jpg

DSC_0170JPGqCjUVh3_sredna.jpg

Всичко стана по ток и жица и все едно е излезнало от завода . Специални благодарности на bsdnikolov , audi2727 и tvard .И не на последно място на Moonland за съветите и обясненията :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук искам и аз да благодаря на Popcorn затова,че се съгласи за размяна на антените между моите и неговите,защото така се получи една напълно оригинална модификация с прехвърлянето на мойте чарколаци при него, и обратното:hilezh: И най, най вече огромни благодарности на колегата Bsdnikolov:zustimm:,който извърши цялата процедура с модификейшъна и сега радиото ми Concert 2+ работи и изглежда така, все едно колата е излезнала с него заводски:flehan: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При POPCORN и Audi2027 наистина стана фабрично. Отне доста време и труд, но наистина стана фабрично:

 

Audi2023:

 

IMG_20160402_134312.jpg

 

IMG_20160402_134320.jpg

 

IMG_20160402_134338.jpg

 

IMG_20160402_134351.jpg

 

 

 

POPCORN:

 

IMG_20160402_150656.jpg

 

IMG_20160402_150710.jpg

 

IMG_20160402_150719.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, POPCORN said:

Да се похваля с още малко модификации по моята мила кола .

 

Първата е смяната на антените за обхвата на радиото.При мене така се стекоха обстоятелствата,че аз взех антените и буксите на Audi2727, a той моите и всичко беше наред и работи перфектно.Разбира се помогна ни Пламен :) Ето и малко снимков материал как стана :)

DSC_0161JPGUoBJKgd_sredna.jpg

DSC_0162JPGjI71NOu_sredna.jpg

DSC_0164JPGSrYB3to_sredna.jpg

 

След което , дойде време и да сложим gps антената, за да мога да си използвам навигацията :) Ето и малко снимков материал на процеса и ефекта от антената :)

DSC_0168JPGU2eY7yK_sredna.jpg

DSC_0169JPGBASgV70_sredna.jpg

DSC_0170JPGqCjUVh3_sredna.jpg

Всичко стана по ток и жица и все едно е излезнало от завода . Специални благодарности на bsdnikolov , audi2727 и tvard .И не на последно място на Moonland за съветите и обясненията :)

 

 

С BNS 4.* ли си ? 
Ако да, как подкара навигацията/картата. 

Аз съм с такава навигавия на FIS-a, но нямам карта за БГ ://

ПС. Евала за труда ! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си RNS-E. При това, доста нова версия. Неговата навигация, няма нищо общо с твоята. Разликата е огромна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 minutes ago, bsdnikolov said:

Сложи си RNS-E. При това, доста нова версия. Неговата навигация, няма нищо общо с твоята. Разликата е огромна.

 

Предположих, но си заслужаваше да питам.

Не се знае от къде може да изкочи късмета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много дразнещо че трябва отново да пиша, след като за пореден път ми изчезват снимките и отговорите. По темата - възстанових покритието на ключа. dbfd0bb340ee8ac25941a0a033644cbd.jpg Не е перфектно, но е много по добре от преди. И искам да помоля някой, да ми извади цена на потенциометърчето което е на самия ключ. b6bbe8aef460c731d00a9c5c1d090cc6.jpg:)

Sent from my Xperia Z5c using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тома, изчезва всичко, което не е по темата със заглавие "Модификации по нашите A3"... :)

На въпроса ти - потенциометъра не се продава отделно (от офиц. представителство), само целия ключ. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще повторя въпроса си, който беше изтрит.

Сам ли го боядиса или го даде на някой човек/фирма да ти го направи.

Това си е модификация (моля да не ми се трие коментара) и трябва да знаем къде да НЕ ходим ако е била платена услугата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дадох го на човек, с фолио е направено. Снимката е 2 Mp и изглежда по-зле отколкото на живо. Муун модификация си е, все пак не е оригиналното покритие. Има доста други постове за триене преди моите... Значи ще отварям потенциометърчето за ремонт в такъв случай.

Sent from my Xperia Z5c using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...