Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Преди 19 часа, Moonland написа:

@POPCORN

@Audi2027

 

Може би има разлика наистина когато липсва сензор. Вчера специално реших да се уверя, че не съм изперкал и за радост не съм :) - при мен отварянето на вратата не влияе въобще. Leaving Home си остава активен още известно време, освен ако не сложа ключа и дам на контакт междувременно.

 

При Coming Home има значение заключването - в момента, в който заключа колата, изгасва.

Но все едно, няма особено значение, просто ми стана любопитно.

да и аз на това го отдавам, но не съм запознат с тоците и тн :) bsdnikolov трявба да каже, защото той ми го е слагал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много отдавна не съм се разписвал тук с нещо ново... може би защото реално не остана почти какво, което да ме привлича.

Но ми попадна в полезрението Bluetooth Audio Interface пригоден специално за редица VAG радиа (напр. директно със съответната буска за Quadlock)

 

 

Много приятно съм изненадан - работи чудесно!

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от къде го взе , цена ? Аз съм с yatour   и качеството куца.. но май за да подкарам този бултут чейджър ще трябва да изключа yotour-a.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, Moonland написа:

Много отдавна не съм се разписвал тук с нещо ново... може би защото реално не остана почти какво, което да ме привлича.

Но ми попадна в полезрението Bluetooth Audio Interface пригоден специално за редица VAG радиа (напр. директно със съответната буска за Quadlock)

61fsWt794tL._SL1500_.jpg

 

Много приятно съм изненадан - работи чудесно!

- Реално симулира CD changer като позволява безжично плейване на музика от телефон или др. bluetooth устройство

- Перфектно аудио качество - осезаемо по-добро от колкото през фабричния AUX, който винаги ми е куцал леко, особено чуто през качествена аудио система. 

- Позволява едновременно връзване към Bluetooth подготовката за телефониране, т.е. по никакъв начин не се нарушава телефонната интеграция със заводския Bluetooth модул (който за съжаление не поддържа аудио плейбек)

- Позволява повече от 2 свързани едновременно устройства, благодарение на Bluetooth 4.1. Смяна между това от кое устройство да плейва става, чрез смяна на "диска" на "чейнджъра"

- Позволява контрол над песните (следваща/предна) през радиото/навигацията, както и директно от волана.

 

Все още има някои малки тънкости, които му разучавам, но единственото реално, което му липсва за да е напълно перфектно е да можеше да изкарва имената на песните на дисплея на радиото/таблото. Това за съжаление липсва. Всичко останало е напълно над очакванията ми.

Колега това за нашите навигации става ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


и така от телефона си пускаш музика независимо дали е от youtube или от телефона ?


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъвто и да е източника - онлайн радио, youtube, Spotify, etc. Интерфейсът става като bluetooth “слушалки” за телефона.

И нещо повече - намирам за гениално, че като пусна онлайн радио, спра някъде и изляза от колата то спира на телефона. Като вляза в колата и се закачи към синия зъб - автоматично продължава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо това изглежда яко и доста идейно.Случвало ми е да сум си в колата и да искам да си пусна точно определена песен и да няма как.А качеството на звука как е , като е чрез Bluetooth и да те попитам за някакво линкче може ли към продукта ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само моля недей да цитираш всяко предходно мнение ;)

Звукът е без забележки, осезаемо по-добре от колкото през фабричния, аналогов AUX. Зависи единствено от качеството на източника, т.е. стрийм-а или каквото там ще пускаш.

По-късно от комп ще намеря линка и ще ти го пусна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но само за изброените: 8pin Mini-ISO AUDI: Chorus 2, Concert 2 ,Symphony 1/ 2, Navigation Plus 1/ 2, RNS-D - - - - VW: MCD, MFD, Gamma 5

 

За Concert II+ и RNS-E, т.е. за Quad-lock е с друг куплунг.

Но да, това е.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да го бучна това в ц5 рнс-д без блутут модул?

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам никаква представа що е "ц5", но в описанието на горното се споменава RNS-D... така че... допускам че да.

 

Наличието или отсъствието на телефонен bluetooth модул няма никакво значение. Единственото свързано с това е, че ако има такъв, той не е повлиян негативно и продължава да е използваем едновременно с bluetooth аудио интерфейса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, какъв е кода на рамото на задната чистачка и за перото ѝ за 8V? Моето е спукано в основата и направо се разпада вече. Исками се да го сменя с такова от 8V. Най-вероятно ще взема заместител обаче. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети му описанието. Ако не пише - значи най-вероятно не.

Тук, в А3 подраздела не сме най-вещите по А4 за да знаем от личен опит какво е положението там. Остава описанието на продукта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я новата оригинална чистачка от 8V. Взех я с капачката и пръскалките за 8V. Има разлика от тези за 8P. Пръскалките са по-концентрирани някакси и струите са по-елегантни. Хубавото е, че са и заводски калибрирани. Взех си и нова гайка. Цялото удоволствие ми излезе 97 лева.

Всичко е в черен, а не сивкав цвят.

038396731.jpg?r=0

Редактирано от Wolfgar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...