Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

ДА се похваля и аз с най-новата ми модификация . Задна S броня.

038466230.jpg?r=1038466231.jpg?r=1038466232.jpg?r=1

 

 

Определено синият цвят е много по-як от сивият. Чак ми идеше да си боядисам цялата кола в него, но толкова откачен не съм. Ето все пак крайният ефект . Има леки забележки към някои неща, но с времето ще ги оправя. Сега остана само да си взема S-кови подкалници и да си оправя генерацията.

 

038466233.jpg?r=1038466235.jpg?r=1038466234.jpg?r=1

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е бронята Васко, само нещо цвета ми се вижда леко различен, дано е от светлината нещо.

Иначе това синьо е много добро, Sepang Blue се води.

И на мен ми е минавало през акъла да боядисам А5-тицата така, другия вариант е бордо металик (не съм виждал такова А5) ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мене нещо ми се видя рязличен. Ама колата ми е доста мръсна и утре като я измия ще видя на дневна светлина как е. Ако мнохо ме дразни ще му я връщам да си я оправя. А синият цвят е много добър . Колата изглежда по съвсем различен начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене пък са ми боядисвали и спойлера и преднаъа броня S и определено е като колата. Ако има нвкаква разлика ще е супер минимална и невидима за окото. Но тази тука като чели има разлика и то не е минимална. Без да измия колата не мога да го твърдя рязбира се . Утре ще си проличи

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен няколко бояджий са ми казвали, че този цвят (моята е същата) е най-труден за напасване, но от 2-3 години си намерих 1 бояджия, който ги прави 1 към 1.

Аз също сменях 2-те брони с S line + декоративните прагове, боядисах и предния капак, че имаше следи от камъчета и няма грам разлика никъде.

От към боя и луфтове съм много претенциозен аз :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно. Трябва да се ходи при един човек и да използва една марка бои. И да знае какво прави. Сигурно е труден цвят , но всяко нещо си има майсторлък.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така.И друга генерация ще трябва.Най-малкото което може да се направи,са хубави накрайници на задното гърне.

Редактирано от tonko2.0T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, tonko2.0T написа:

Точно така.И друга генерация ще трябва.Най-малкото което може да се направи,са хубави накрайници на задното гърне.

Да и аз мисля за този варянт да сложа качествени накрайници.Чак цялата генерация да сменям мисля, че ще ми дойде в повече.

 

Преди 8 часа, manoleo написа:

 

И аз така мисля. Срамота е колата да изглежда като S3, а да е 100 коня.

Чак пък срамота ? Има вече доста коли където не са с много коне но имат М пакети , S3, пакети и тн.Съгласен съм, че си е друго да имаш едни 150-200 коня, но аз не съм от тия където държат толкова на силовият тунинг. Привличат ме екстрите в колата и отвънка как изглежда.Все пак ако изпадне нещо на далавера ей така бих се замислил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васе, екстра е станало, и с едни добри накрайници ще стане още по добре :zustimm: сега аз чакам с нетърпение да се похвалиш с другата си модификация, която и аз искам да слагам, но само загатвам за да не разваля изненадата :D 

Редактирано от Audi2027
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Audi2027 написа:

Васе, екстра е станало, и с едни добри накрайници ще стане още по добре :zustimm: сега аз чакам с нетърпение да се похвалиш с другата си модификация, която и аз искам да слагам, но само загатвам за да не разваля изненадата :D 

Ще се похваля. Нека да е завършиме и пробваме. Засега всичко работи перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз съм с проблем с функцията CH/LH без сензор за светлина.

Направих всичко описано по темата ( с поставянето на кабел в 12 пин и слагането на другия край към маса и активиране с VCDS).

Leaving home не работи. Виднъж присветнаха фаровете като отварях вратата , но само веднъж и за секунда.Работи само при отключване ( Coming home ) и то от време на време. Когато я оставя заключена повече време ( над 1 час ) , явно "заспива" , да няма консумации от акумулатора ( поне така си го обяснявам аз). Когато я отключа и заключа 2 пъти  от дистанционното ( без да пипам нищо друго ) не светват , но на 3-тия път при отключване светват . Махнах масата от болта , но положениито е същото. Кабелчето си стои в ПИН 12 , а другия край съм го откачил и  го изолирах ( не се допира никъде ). Нямам проблем с микроключалката в шофьорската врата.Пасажерската от време на време неотчита , но предполагам тя не играе роля. 

Колата е Audi A3 8P 2003г.

 

Редактирано от worm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето последните ми две модификации . Първата са оригинални S прагове . С любезното съдействие на iko1 . Даде ми ги на повече от добра цена . Само за информация комплекта в VW струва 1200 лв. Според мене праговете отварят много колата, но монтажа е голяма разправия . 

 

038489814.jpg?r=1038489815.jpg?r=1038489816.jpg?r=3

 

Втората модификация е накрайници , защото чак цяла генерация не ми се купуваше . Определено щеше да е точно като оригинала , но 1000 лв за генерация и то една част само от нея не ми се даваше. Мисля,че и с тези накрайници където сложих, ефекта не е лош. Нямам подходяща снимка. По-късно ще кача и други :)

038489817.jpg?r=0

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, POPCORN said:

Втората модификация е накрайници , защото чак цяла генерация не ми се купуваше . Определено щеше да е точно като оригинала , но 1000 лв за генерация и то една част само от нея не ми се даваше. 

 

За кой оригинал става въпрос? Оригинална генерация от S3 мисля че не може да се монтира на твоята кола, иначе далеч не е толкова скъпа. Аз си купих такава от ибей за 170лв с доставката, но звучеше много зле на моята кола и я махнах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте , искам да попитам има ли някой запознат дали има вариант фейс управление на q3  да се монтира в 8п 

Редактирано от Chepa
Грешка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.12.2017 г. at 23:01, Moonland написа:

Да, и двете са CD changer симулатор, така че трябва да избираш :)

От Амазон, около 70лв.

Този симулатор съвместим ли е с rns-e от първите и ако мже някой линк да го поръчам 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Chepa написа:

Здравейте , искам да попитам има ли някой запознат дали има вариант фейс управление на q3  да се монтира в 8п 

Вариант има. На Васко му сложих:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е пре-фейс.

Фейсовото мисля, че не можеше да се селожи, поне до преди няколко години никой не го беше подкарал.

За това става дума:

2016-audi-q3-premium-plus-suv-temp-contr

Няма да е лошо някой да тества дали става ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E мойто е същото само , където врътките не са такива :) и няма хром около кръглите врътки. всичко друго е едно към едно 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бая разлики имат, отделно това, че имат сходен външен вид, нищо не значи при тия коли ;).

На пръв поглед проблем може да прави това, че на новото има копче OFF,  където на старото е копчето за циркулация на въздуха в купето.

Иначе дисплея е друг, по-голям и по-модерен, врътките са доста по-готини и т.н.

Аз съм навит да го пробваме на 8P.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, POPCORN написа:

E мойто е същото само , където врътките не са такива :) и няма хром около кръглите врътки. всичко друго е едно към едно 

Е аз точно това искам намерил съм в немския ибей но няма да се справя да го сложа 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3/23/2018 at 0:14, Chepa написа:

Този симулатор съвместим ли е с rns-e от първите и ако мже някой линк да го поръчам 

 

Да. Има вариант за RNS-E до 2010 и след. Разликата е само в куплунга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

90$ за капак на подлакътник? Това сериозно ли е?

Ebay

 

Предполагам че това е като за моята кола. Щипките са същите и се води за 8p 03-12, към което се вписвам. Не знам референтния номер кой е, тъй като на сегашния счупен капак не го пише никъде. Някъде предлагат ли се на някакви по-нормални цени или да вадя една дюза и да я бартеросвам за капак?

Редактирано от ipb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...