Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Здравейте,  реших да retrofit-на авто затъмняващи външни огледала. Имам вътрешно такова и прекарани кабели до самите външни, НО след монтиране на всичко не се затъмняват ( само вътрешното ) . Трябва ли някакъв кодинг на модулите във вратите или направо трябва нови модули ? Къде да търся прожлема ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.12.2019 г. at 12:13, ivan.ganchev написа:

 

може да ти трявба и нови модули във вратите и кодин най-вероятно. bsdnikolov ще ти кажа най-добре. Аз лично на моята А3 сменях и модулите вув вратите , за да имам автоматично затваряне на огледалата. Ако не се лъжа тези модули са 3 типа , но може и да бъркам 

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах на един приятел на Шкодата с auto dim кодинга и няма нищо по различно от при мен. Самите стъкла са здрави, не вярвам да има проблем с тях.. Не знам дали има как да замеря дали идва ток до буксата..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги :) имам приятел, който има ауди а3 8Р 2.0 дизел 2003г. и има идеята да си смени кръглите духалки на парното в купето с тези от по-новия модел А3 2015 години. Някой правил ли е тази дивотия? Според вас дали ще паснат от новия на стария модел? 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В youtube имаше клипче за това. Но доколкото си спомням се изрязваше малко от таблото за да паднат новите духалки

 

 

Изпратено от моят MI 8 Pro с помощта на Tapatalk

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.01.2020 г. at 9:01, Cikata написа:

Здравейте колеги :) имам приятел, който има ауди а3 8Р 2.0 дизел 2003г. и има идеята да си смени кръглите духалки на парното в купето с тези от по-новия модел А3 2015 години. Някой правил ли е тази дивотия? Според вас дали ще паснат от новия на стария модел? 

Благодаря предварително

Освен новите духалки ще са ви нужни и адаптери, понеже духалките от 8V са по къси и не достигат въздуховода. Ако ги оставиште без адаптери парното ще духа в таблото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В представителството ги има. Назад из тази тема съм давал оригиналните им номера и цените им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

здравейте , как мога да разбера дали имам опция да говоря по телефона чрез блутут , преди много години карах Б7 и там си изписваше на дисплея на таблото кой звъни и е доста удобно 

 

сега съм с А3 2006г с навигация от тези дето светят червено , как да разбера дали има тази опция или дали може да се препрограмира нещо да си говоря по телефона 

 

надявам се сте ми разбрали питането :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, здравейте

Някой да е пробвал китайските навигации от алиекспреса?

По-специално тази: https://www.aliexpress.com/item/32965188652.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.5ec797b357URxC&algo_pvid=f1715c83-e3c5-4724-9ed4-7632d5f3dd14&algo_expid=f1715c83-e3c5-4724-9ed4-7632d5f3dd14-4&btsid=0ab6f82115834173778514017e0ba5&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте колеги. Търсих във форума, но не открих много информация та затова да попитам тук: Взех предна броня с пръскалки за фаровете, но моята кола е без такива и се чудех дали е голям филм да се подкарат? Колата е преди фейса. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих някаква информация, но непълна.  Разбрах че ще ми трябва помпичка с номер: 3b7 955 681 . Самата броня си е оборудвана с пръскалки, маркучи .. и т.н. Единствено не открих информация относно електрическото свързване. Някакво реле четох, че трябва да се сложи, но много постно обяснено. Ще се радвам ако някой, който е наясно сподели малко информация. :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, 

Някой с афтърмаркет радио да сподели впечатления, как е откъм звук, след смяната на фабричното радио?

А3-ката е със симфони 2 и фабричния буфер в багажника.

Пробвах мултимедия от хАлиекспреса, но за слушане на музика, грам не ми допадна.

Не е проблем и да е 1-din, даже съм метнал око на това.

Поздрави

 

П.П.

Надявам се, питането да е в правилния раздел?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...