Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Изисква доста време да, самото сваляне на тавана и колонките ми отне към 1-2часа,две вечери след работа направих колонкоте, а тавана за около 2часа.И монтажа после малко над 2 часа, но резултата си заслужава😁

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления, супер е станало! 

Относно лепилата. Има лепило на спрей на 3М, с което се работи много бързо и лесно. Препоръчвам го на всеки, който се захване с подобно нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си нови букси и прехвърлих кабелите му в новите букси и пуснах двата допълнителни кабела. Но, при него се наложи и смяна на модула Central electric, защото неговия беше нисък клас и не поддържаше биксенон с дневни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен една модификация, за която съм забравил да напиша: Needle sweep (тест на стрелките при контакт) и Lap-Timer.

 

 

Възможно е да се активира само при 8Р от МоделГодина 2007 и по-нови (тоест, таблата които са с цифровия километраж на дисплея).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Enkoff аз и преди ти го казах, в олх 350лв само единия, и то не оборудван. Аз ако си намеря биксенон толкоз евтино ще го доработя с още една екстричка ама за сега всичко е само мечти 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Да, супер е станало. Цветът е приятен, мек. А няма ли да трябва да го четкаш от време на време, всяко докосване си личи? Какъв е материала?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел е тапицер. Обясни ми всичко, кое как трябва да стане. От него е лепилото и тапицерията. Алкантара се води. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...