Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Да се похваля и аз с една нова модификация. Повечето знаете,че с Пламен дългите ги бяхме направили да са като дневни.Светеха в жълто и на няколко процента.Сега обаче на дългите сложихме creed крушки. Така дневните ми вече светят в бяла светлина.Намалили сме ги на 3% , но си светят доста добре. На живо светлината от фаровете е много добре.На снимката, която ви показах едвам снимахме , защото нали крушките са с пулс с модулация и телефона го разбира това. Както и да е. Според мене ефекта е доста добър и визията на колата се променя доста .Просто трябва да се види на живо :)

audia3PgVb0AF_sredna.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз с нещо дребничо. Вчера си претапицирах скоростния лост. Мисля че се справих перфектно. Целта ми бе всичко да е изпипано до последния детайл и се получи :D.

 

IMG_20170801_150405.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маншонът е в перфектно състояние и няма смисъл да го пипам. А и воланът ми е половината с перфорирана кожа и гледам да следвам линията и при скоростния лост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То било много хубаво, човек да е отпуска и да си остане в къщи да си почине .... Най-после имам време и за мойта кола.  Преди доста месеци, @iko1 ми подари "алуминиеви" оригинални педали (:flehan::flehan::flehan:). Днес най-после намерих време да ги сложа. Остава само да си купя foot rest-a и да го сложа, и комплектът ще е пълен.

 

IMG_20170802_124039.jpg

 

IMG_20170802_124008.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/2/2017 at 10:39 AM, bsdnikolov said:

Маншонът е в перфектно състояние и няма смисъл да го пипам. А и воланът ми е половината с перфорирана кожа и гледам да следвам линията и при скоростния лост.

 

На предната ми кола, маншонът на скоростния лост изглеждаше по същия начин и аз също си мислех че е в перфектно състояние... докато не видях как изглежда чисто нов такъв маншон.

 

Иначе претапицирането на скоростния лост е станало наистина перфектно. Поздравления

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да се похваля и аз с фейсови стопове. Magneti Marelli са, чисто нови. Благодарение на bsdnikolov станаха като фабрични, сложи букси, пинове, кабелче и т.н.

Визията на колата се промени стократно.

20170819_141347.jpg

20170819_180003.jpg

20170819_205456.jpg

20170819_205504.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми пристигнаха блендата по климатроника и визитник с диод, който също свети. Всичко пристигна с буксите и остава само да опъна няколко кабела, но не знам към кое да ги вържа.Видях, че доста колеги са се ъпгрейднали с този лукс, но няма споменато обяснение как точно са го направили. Някой ще може ли да извести публично цялата дейност на работата? 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блендата под климатроника при мен е свързана към буксата за осветление на пепелник, която при мен бе свободна. За визитника нямам представа, но теоретично би могъл да направиш същото.  Не съм сигурен каква му е концепцията така или иначе. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е по различна от тази на блендата, но си мислех и аз да взема ток от диода в пепелника. Това,което ме спря е мисълта дали е правилния избор да ги захраня с ток от там

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилният е, макар и вероятно не единствения правилен :)

Както казах аз свързах блендата директно към изхода за пепелник (какъвто нямам). Това беше преди повече от 4 години и още няма индикации да не е било правилния избор :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да сложа cupholder със светлина, но в ауди не можаха да намерят кода му. Има фабрично такъв нали? Някои да му има номера?
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/24/2017 at 9:09, Moonland написа:

Официалното представителство - ще се изненадаш, ама продават и резервни части ;)

Знаеш ли каква е цената?

Преди 11 часа, deox87 написа:

Нещо и от мен, бленда под климатроника. 

IMG_1237.JPG

Може ли снимки на дневна светлина?Пепелника маха ли се?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На дневна светлина нищо не се вижда,този отенък на червената светлина липсва при Single Din едва при мръкване започва да се личи. Пепаелника се с карето зад него,скоростния лост и климатроника за да можеш да поставиш блендата 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, deox87 написа:

На дневна светлина нищо не се вижда,този отенък на червената светлина липсва при Single Din едва при мръкване започва да се личи. Пепаелника се с карето зад него,скоростния лост и климатроника за да можеш да поставиш блендата 

Е то идеята е нощно време да дава приятен нюанс. Далеч е от целта да осветява

Редактирано от Wolfgar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес смених духалките на таблото с такива от A3 8V. Нужно беше малко преправяне, понеже новите са с по-голям диаметър, но в крайна сметка паснаха. На мен лично ми харесва как освежиха интериора, а и много ме кефи как пръскат въздушната струя навсякъде, а не да духат в една посока като старите :) . Сега е ред на волана да бъде сменен и мисля че ще изглежда още по-добре.

DSNIWeA.jpg

 

wWuTuSq.jpg

 

 

Редактирано от Ivan_Ch
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...