Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Да се похваля и аз с 2-3 нови модификации.

 

За първата ми подсказа Moonland , за което съм му благодарен много. Я си взех такъв bluetooth модул и е доста удобно със spotify.

038422307.jpg?r=0

 

Втората модификация е S-кови капаци за огледатала.На моята кола не си личат много много, защото и тя е сива, но пък на мене ми допада тоя ефект.На живо , ако се видят изглеждат доста добре и са различими от боята на колата.

 

 

038422309.jpg?r=3

038422310.jpg?r=1

038422311.jpg?r=1

 

И последната модификациия е промяна на скоростният лост. Днеска го направихме с Пламен.Стана много добре и се връзва с някой неща по интериора в колата.

038422312.jpg?r=1

038422313.jpg?r=1

 

Редактирано от POPCORN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е да се похваля с една много прятна и желана от мен модификация. Сложих си мултиволан. Естествено заслугите са за bsdnikolov, който намери и монтира волана. Стана перфектно, а самият волан е като токущо закупен от Порше. 

038425713.jpg?r=0038425714.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мултиволана е задължителен :).

При него и модула му го поддържаше от както сложи темпомата, та беше въпрос на време.

Волана изглежда доста запазен иначе, браво на Пламен ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой има ли представа от къде може да се купи такава решетка като на снимките? Намерих я в няколко БГ сайта, но като им звънна по телефона се оказва, че нямат налични бройки и не се очаква доставка. Има ги и в ибей, но са двойно по-скъпи(300-350 лв) и бих искал да потърся по-евтин вариант преди да поръчам от там.

 

products_7518_1130720978img_8757a800x600.jpg s-l500.jpg

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една нова модификациика от мене  . Разбира се Пламен няма нужда да го споменавам хаха

 

Сложих си Би-ксенонови фарове . На мене лично ми допадат повече от обикновенните. Ако някой търси ксенови фарове да свирка :)

038441513.jpg?r=0

038441512.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам.Докато не я направя както искам аз няма да мирясам.Соларен покрив чак не, но ...ще поживем и ще видим 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се разпиша и аз с мулти волан най-накрая :hilezh: Днес Пламен го монтира и всичко си пасна. Воланът е от А5, а еърбегът от A3 8V (понеже е едностепенен като стария ми). Единствено не знам защо левият скрол не ми сменя запаметените радиостанции, а търси нови, но ще го преживея това. 

1XoudaU.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много добре изглежда :zustimm: Това със станциите се получи и при мен,но аз сложих феислифтов от А4 Б8 2010г. и честно казано ме поизнервя, може би едни бутони от А3 ще го излекуват, нз вече... :) 

Редактирано от Audi2027
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/Off-Topic

 

Гледам, че и при колегата @Ivan_Ch на ФИС-а, когато е на режим моментен разход и запалена кола в покой, разхода не го показва като л/час, ами си стои на последната стойност, която се е показвала, когато автомобилът последно се е движел. Докато при голфа на един приятел не е така. Някой има ли идея защо така се получава, или си е фабрично така? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабрично е така. При 8Р (поне до 2010-та), няма литри в час. И не си стои на последната стойност, а продължава да изчислява литри на сто. Ако поседиш така на място по дълго, ще забележиш как се покачва стойността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте, колеги!

 

Имам наличен:

- темпомат 1K0 953 513 A

- Sterling wheel modul 1K0 953 549 A

 

Съвместими ли са тези два модула, да започна да дерзая? 

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/5/2017 at 9:46 PM, Moonland said:

Много отдавна не съм се разписвал тук с нещо ново... може би защото реално не остана почти какво, което да ме привлича.

Но ми попадна в полезрението Bluetooth Audio Interface пригоден специално за редица VAG радиа (напр. директно със съответната буска за Quadlock)

 

 

Много приятно съм изненадан - работи чудесно!

 

И аз го взех. Всичко работи чудесно, но RNS-Е записва следните грешки:

 

00878 Connection to Speaker Front Left

00879 Connection to Speaker Front Right

02005 Coding Pin

 

Когато закача обратно фабричният CD Changer грешките изчеват. Някой друг да е имал подобни проблеми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип Пламен го гледа и според него кодинга е окей. Имам си я грешката...

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, POPCORN said:

Попринцип Пламен го гледа и според него кодинга е окей. Имам си я грешката...

 

 

Писах си с производителя и проблемът е решен. Преместих BOSE pin (7-ми) от change-a, на bluetooth-а и грешките изчезнаха.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно и аз ще го направя така :) мерси 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...