Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Доволен съм да ти кажа и от двете неща всичко е направено много добре и освен дисплейчето за парктроника всичко друго е неразличимо от оригинално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Извинявам се ако не е тук мястото но искам да направя и аз една модификация на моята да сложа спойлер за задна врата.Искам да попитам те само два вида ли са говоря за оригиналните спойлери S и за RS или има и други?Колата е 2/3 врати 2009 фейс лифт.

37189652_1592534770872990_4915135838825742336_n.jpg

Редактирано от kuffss
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте взех си спойлер за задната врата може ли някой да ми каже как се монтира че на този дето взех има болтове трябва да дупча ли или се лепи варху мойто дето си е на капака с стопа?Но ако се лепи трябва да счупя тези болтове кажете как става?

Редактирано от kuffss
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да го дупча немога ли да одрежа болтовете и да го залепя вместо да дупча?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като изхвръкне на магистралата и утрепе невинен човечец отзад ... Като не ти се дупчи, просто не го слагай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да ви питам от къде взехте ток да захраните амбиентното осветление което е под климатроника и осветява нишата.Здобих се с самата пласмаска с “визьорчето” която се явява все едно тавана на нишата и съответно светещата пласмаска с буксата .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Реших да не отварям тема за глупости и да попитам тук. Ще си сменям решетката(на а3 8п 2005 тъмно сива), защото ми я чукнаха на паркинг и искам да е black edition look. Бояджиите ми казаха, че ако се боядиса оригиналния хром в черно от камъчетата ще се разронва боята след време и сега ме тормози въпроса дали все пак да взема оригинална решетка етора употреба и да пребоядисам или да взема тунинг решетка като долуподочените. Интересува ме дали са качествени, ако някой има пряк опит с тях или да пребоядисам оригинална решетка. Бих се радвал, ако някой се отзове! 

 

http://nastauto.com/продукт/тунинг-решетки/черна-решетка-за-audi-a3-s8-2005-2009г/

 

https://www.avto.bim.bg/Tuning-reshetka-cherna-S3-viziq-feislift-za-AUDI-A3-ot-2003-do-2008_p28044m20.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене по-хубаво от оригиналното няма. Тия тунинг решетки на мене лично ми приличат на китайки . Ако имаш възможност потърси оригинална , няма да сбъркаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на същото мнение колега, но не ми се иска да пребоядисвам решетката всяка година, както бояджията каза. Искам хром лайсната да е черна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми така де. Потърси си оригинална решетка black edition . Аз лично си взех оригинална решетка от ибей с хром . имам я от две години и не е мръднал хрома. Аз и пребоядисването незнам дали може да го докарат така както изглежда в оригинален вид с тоя хром :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oт каското няма да ти поемат и оригинална решетка каквато и да е тя. Те ще поемат на цената на някоя китайка.Всичко опира до пари и желание . По-добре си събери пари и не бързай , за да ти е кеф после, а не да сложиш някой китайка и да береш ядове и да се нервиш , що не седи като хората, ама защо се люпи лака и тн и тн 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги намерих си puddle light (тези белите под самата врата,които осветяват земята като слизаш) това дали е правилен начин на връзване ,имам предвид така няма ли да светят винаги като съм на фарове само или аз се бъркам нещо

https://www.audi-sport.net/xf/threads/my-diy-guide-for-retro-fitting-puddle-lights.58244/

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, tanerilz написа:

Не вярвам от каското да поемат оригинална black edition решетка. :hilezh:

това е ясно.Ще ти дадът или пари за боядисване или пари колкото струва някоя китайка. Въпроса е ти какво отношение имаш към колата. Ако не държиш на тия оригинал и китайско слагай една такава и си свиркаш. Аз лично не бих си сложил . падам си по оригиналното , кофтито от цялата работа е ,че е скъпо 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип искам да си ми изглежда добре колата и си я гледам с мерак. Щях да си взема оригинална и да ми пребоядисат лайстната да я направят черна, ама бояджията каза да си взема направо с черна пластмаса, защото боята се е разлюпвало после от камъчетата по пътя. Решетката ще се сменя на 100%. Просто в момента не мога да си позволя оригинална black edition решетка нова и търся компромисен вариянт. Намерих коли за части с черни боядисани лайстни както аз искам, но това с разлюпването ме притеснява. За това се чудя дали да взема тунинг решетка от германия(уж) или боядисана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бояджията ти може би не му се занимава с боядисването на тази лайстна, защото е голяма занимавка, а в същото време няма да изкара много пари от това. Ако хрома се изшкури и се подготви както трябва, може да се боядиса качествено. Виждал съм боядисани решетки, които изкарват с години. Друг вариант е да дадеш някъде да ти облепят лайстната с черно фолио, което хем ще е много издръжливо(ако се използва качествено фолио), хем лесно се отстранява ако поискаш. 

 

Китайски, тайвански и т.н. решетки също не са лош вариант. Наскоро си купих тайванска решетка за 150лв, която пасва идеално. Решетката е декоративен елемент, от който по никакъв начин не ти зависи безопасността и правилното функциониране на колата, така че нищо не налага да е оригинална. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да направя снимка в момента, колега. В момента бронята и предния капак са при бояджия. Моята А3 е от първите, с двете решетки и сега ще преминавам към цяла решетка. Като стане готово ще пусна някоя снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес разколачих някои работи да погледна как стои въппроса с амбиентната бледна под климатроника ,реших че ще я захраня от пепелника ,както моонлад е направил ,ако някой се сеща за по лесен вариянт да каже .Но проблема е не мога да разбера къде да фиксирам тази светеща пластмаска

e166b8e884dcca3b50cee1f191c56678.jpg

Гледах ,опитвах да я закрепя някакси ,но не се получи ,някой който го е правил да има спомен къде аджеба трябва да я застопоря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На централната конзола, точно под дъното на климатроника и е леглото. Трябва да махнеш климатроника и ще видиш къде и как се закача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е мерсаш,ръгнах го ,то се вкарвало от вътре навън.Сега отворих една тема за auxiliary heater ,моя го запоявах преди зимата и сега пак дава същата грешка,ти беше напраил много добро описание ,което следвах ,та въпроса е ,че отварям темата ама снимките не мога да ги видя от мен ли е проблема или...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...