Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

Преминаване от 288 мм дискове отпред към 312 мм :

 

IMG-20190703-190853.jpg

 

Все още не знам дали ще усетя кой знае каква полза, но поне джантата е една идея по-пълна.

На есен ще мисля няк'ви варианти и за отзад, че като раздам газ стабилно и на спирачките им идваше малко в повече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Супер модификации са и спирачките, и фаровете. Хем полезни, хем подобряват външния вид на колата. Предполагам разликата с новите фарове е доста сериозна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип, фаровете на Ауди от тези години не се славят с кой знае какво светене, но когато са рециклирани са добре - определено светят повече от старите.

Но честно казано, основно ги смених заради външния вид :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цената на фаровете (не знам за колко си ги взел, но някои щавят много за тях) можеше да минеш към сингъл грил с S line броня и решетка  щом държиш толкова на визията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сингъл грил и С лайн броня не са ми цел(поне за момента)...но ако продължа да притежавам колата още достатъчно време, може би ще го направя това. :nixweiss:

Следващото ще бъде леко човъркане по моторЯ и най-вероятно работа по генерацията на тракалника. 

 

П.П. Самото рециклиране(с боядисване и фолио) беше 250-60 лв. Вече закупуването на фаровете е отделно.

Редактирано от Vantage
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако търсиш визия, това е може би най-добото, което можеш да направиш ;).

Ето я моята бивша А3-ка след тази процедура, дори с халогенните форове изглежда в пъти по-добре.

IMG-20150408-081839.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личи си, че е обработена, мислех, че си ползвал ти нещо и щях да питам за времето на ефекта. От смислените препарати, най-дълго трае turtle wax, при това само ако не вали всеки ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говорите за формирането на капки по колата, моята седи същата и само я мия със шампоан и през няколко мивки пръскам със quick detailer. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Цена на кефа 20лв! Момчето е съвестно, идва на място, на другия ден връща! Цена на бутон 4лв! ☺️

Свиркайте ако някой има нужда!

cqs1566322359j.jpg

opt1566322618y.jpg

Редактирано от jery
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вляза и аз а модификация...

Комплект пътища от uk - 200 лв.

Филтър K&N (моделът е за офроуд уж с повишена филтрация) - 120лв.

Heat shield за колектора от uk - 25 лв

Прахово за да премина от гадния хром към черен мат - 25 лв

Кутията за филтъра е изработена от колега за почти цял ден и е безценна :zustimm:

Сметката е около 370 лв.

Резултатът

 

20190821_082114.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, jery написа:

Цена на кефа 20лв! Момчето е съвестно, идва на място, на другия ден връща! Цена на бутон 4лв! ☺️

Свиркайте ако някой има нужда!

cqs1566322359j.jpg

opt1566322618y.jpg

Давай координати. Ще се възползвам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не :hilezh:

Тази година до морето и обратно същия разход като миналата(800 км)

Звука се промени.. чува се турбото това е най-големият плюс.

Може би по-чувствителна при подаване на газ, но не съм уверен :nixweiss:

Цялото упражнение беше направено поради простата причина, че при предишния собственик кутията беше счъпена на две. Предполагам при техническо обслужване. Търсих втора ръка но ми предлагаха счупени за по 100 и уж здрави за 200... няма да коментирам колко е оригиналната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

38 minutes ago, den4cho said:

Не :hilezh:

Тази година до морето и обратно същия разход като миналата(800 км)

Звука се промени.. чува се турбото това е най-големият плюс.

Може би по-чувствителна при подаване на газ, но не съм уверен :nixweiss:

Цялото упражнение беше направено поради простата причина, че при предишния собственик кутията беше счъпена на две. Предполагам при техническо обслужване. Търсих втора ръка но ми предлагаха счупени за по 100 и уж здрави за 200... няма да коментирам колко е оригиналната.

 

Е то промяната на звука е нещото, което може да се очаква. Щом с тази модификация си отстранил повреда и си подобрил звука, значи може да се каже, че си е заслужавало. Ако сложиш и една генерация от S3, ще стане още по-добре. В ebay ги има много евтини. Аз си бях купил такава, но не звучеше добре на моята кола. При теб обаче би трябвало да стане супер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля за помощ. Сдобих се с оригинален биксенон, но в момента съм с двусекционни рефлекторни фарове. Търся помощ от някой в София за свързването им, защото знам, че филмът е голям а нищо не разбирам. 

IMG_20190828_095015.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага те насочвам към @bsdnikolov  Той ще ти помогне. 

При преминаване към ксенон е плъг енд плей и трябва само едно бързо прекодиране. При би-ксенон трябват адаптори и други особености- Пламен ще ти обясни най-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щастливи сме, че имаме Пламен! Ще ги смени с вързани очи! 

Enkoff, колко пари и от къде ги взема? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

350 оборудвани. От Варненска морга.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...