Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

По-добре си купи устройство, което да свържеш към оригиналното радио и с него да слушаш от флашка. Моята я купих така и музиката е идеална. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 20лв от алито. Няма грешка. Силата на звука е по ниска от тази на ЦД-то , но е съвсем прилична.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой би ли ми казал колко пина ми е радиото? Един дин е и е 2006 год? Моля!

 

@suggar за 20$ го намирам,дай моля линк за 20 лв! Колко пина е твоето?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@alexander alexandrov Марката знаеш ли я?

Бях пробвал дигитален чейнджър от алито, ама баса хептен го нямаше и го разкарах.

Ще пробвам с друга марка, явно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам и няма как да видя. Така е свързано и сложено в жабката, че няма как да погледна какво пише. Явно кабелите не са много дълги. Но определно няма влошаване на качеството на музиката. Колата я взех от Италия и така дойде, може да не е някой евтин не знам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай една WEFA  и ше издъниш басите сигура. Има ги по продавалниците на килограм. Ама не са по 20 доларес.....:icon_sad:...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bsdnikolov ми слага преди 4 години дигитален чейнджър,но не му помня името....нещо AUDIO беше.Няма разлика между диск и чейнджър като качество.Пускал съм една и съща песен и на двата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To bsdnikolov каквото сложи, не се маха! Всички тук, сме сигурни в това!Разбира ги нещата,колегата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Jery  дебнал съм го на промоция и не се сещам колко пина беше. 

От бая време се канех и все си намирах оправдания но се реших и си боядисах броните и ги сложих. Предна s line и задна от фейслифта.

Разбира се не може н новата боя да не се осе..я и при махане на капачката чопнах боята. Вчера си смених и буксите и сложих LED на халогените.

20200414_181949.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@suggar добре е станало! Покажи и задната броня, да я видим!

 

Купуваш си черен лак за нокти,мацваш и забравяш,там където си чопнал,хаха! Първо почисти от прах!

Защо си сменял буксите???? Те са си Н7 или си имал други ЛЕД-ове?

 

Златни ги направихме тези тройки,а продаване няма...☺️

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На S-ковата броня халогените долу са фейсови и съответно с крушки Н11. Буксите следователно и те са за Н11 крушки.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах @bsdnikolov,благодаря! 

Сега моля, кажи колко пина ми е радиото! То е същото като твоето..мисля?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Пламка! Марка би ли препоръчал или коя да отбягвам!

Някой интересен виртуален чейнджър да си мяркал скоро някъде?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Въпрос към колегите играли си да слагат фейслифт климатроник:

Колата е модел година 2007 и съответно преди да премина към прехвърлянето на платката от стария във фейсовия, реших да пробвам какви проблеми прави. Към момента забелязах , че при пуснат компресор и намалена Температура под 17 градуса се затварят клапите и спира да духа. Ако не го намалям под 17 си духа добре.  При пробата външната температура беше 18градуса. Въпроса ми е дали като се покачат температурите,  съответно ако навън е 25 градуса и го настроя да духа под 25 ще прави проблем,  или само на най-ниските стойности се случва ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата решетка ли пръсна или само хромирания кант?

Sent from my MI 8 Pro using Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,

След retrofit на фейслифт километраж имам няколко въпроса, ако има колеги които са го правили и могат да бутнат едно рамо. При активиране на Cruise control-a при фейслифт моделите се изписва на фис-а на каква скорост е активиран, но при мен това не се случва. Трябва ли да се активира от някъде или просто по-старата ми кола (MY 2007) не го поддържа. Другото което също не сработва е gear shift indicator-a най долу на дисплея - активиран е с ваг ком но не се показва при мен. Прилагам снимка на която се виждат и двете функции. 

Другата функция за която се интересувам вече предполагам зависи от модела/годината на километража - по подробно меню което се вижда на 2рата снимка, но все пак някой ако има информация, може да сподели. :)
 

96286225_166622321436705_3307899075969417216_n.jpg

maxresdefault.jpg

Редактирано от ivan.ganchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

@ivan.ganchev

Тъй като тавана запопна да провисва, реших да го направя с бежова алкантара претапицирах и всички колонки също в алкантара. 

Цитата е без да искам, не мога да го махна! 

5O2ibHE.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...