Jump to content

Кой с какъв номер кара?


Guest RED-AUDI

Recommended Posts

Kobra, ne mislia, che krajbite stavat po toia model. Na goliama chast ot nas kolite sa zastrahovani, a ot drebnite krajbi - nikoi ne moje da se spasi. Kradcite si nabeliazvat kola ili chasti ot kola kato ia ogledat najivo.

Seti se, che ako ti jiveesh v Poduene - kradcite ot Ovcha kupel niama da vlezat da ni chetat foruma i da te tyrsiat tochno teb, a she oshushkat takiva koli, kudeto im e udobno, prikrito i poznavat niakoi drug policai ot raionnoto. T.e. - ti stavash obekt na kradcite shtom izkarash kolata ot platenia parking ili garaja....ostavish li ia na ulicata - stavash potencialna cel i jertva. I da si napishesh nomera - ida ne si go napishesh - tova kradcite nai-malko shte gi interesuva ako si nabelejat neshto po audito ti.

:wink::lol::lol:

D!d!,

Stikerite sa ostrani, a purvoto neshto koeto vijdash ot kolata e nomera (eee, sled modela i cveta na kolata razbira se). Ideiata mi e, che taka otdaleche shte se razpoznavame po ulicite i v dvijenie. A i po sreshtite - shte znaesh, che liceto X, koeto ti e napravilo edi kakvo si vpechatlenie s pisaniata si e s No **** i po prisystvieto na kolata she znaesh, che i X e tam. Problem e, che masovo ne se poznavame :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и как ще ги запомните вси4ки тия номера, кой номер на кой е и въобще самия номер...?? с разпе4атка и в жабката на колата ли? хора гледайте си пътя по-добре щото аз не си представям на всяко ауди по улиците да търся в списъка има ли му номера или не :wink: А ако целта е ако срешнеш някое ауди със стикер да му запомниш номера и после да провериш кой е бил 4овека...малко на 4астни дедективи ли ще се правиме а? :lol: и да напишеш после във форума ааа пешооо аз в4ера те засяках еди къде си...е и????

сори аз не си помня номера имаше 2 4етворки мързи ме да си ровя документите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм влизала във форума на ОПЕЛ и там си имат списък с членовете на клуба и телефонния му номер... примерно, аз отивам в Пловдив и се обаждам на този, който е от клуба...стори ми се готино....

Ами нашият списък за пътна помощ може и за това да се използва - виж забодената тема в главния форум. Не е казано, че трябва да звънкаш само ако стане нещо - може и на по бира...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Което ме навежда на мисълта, че номерата може да се сложат в списъка за пътната помощ... :wink: Разбира се за тези, които са се включили.

А на който не му допада да си дава номера, да не го прави - не е задължително :roll: Стига с тая параноя, де :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ami to mojto maj ne moze da se obyrka

bqlo 80 nomer PK 6709 AK

ste me poznaete po tove 4e imam samo edno vynshno ogledalo

:wink:

И аз карам бяла 80-ка като тази на снимката, обаче номера ми е РК3872АК. С две огледала за сега :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, хора - тази тема най-добре да се изтрие - правите каталог за бандюгите...

Влиза начи той във форума за ауди, понеже му трябва примерно ляв халоген за В4 - разбира кои имат В4-ки, вижда им номерата, разбира горе-долу къде живеят (или точния им адрес) и отива на място...

hahahahah 4e ne moje da si nameri B4 na ulicata nali ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...