Jump to content

MMI version 5570


sagiboy

Recommended Posts

Здарвейте колеги,

някой случайно да има последните дискове с ъпдейта за ММИ?Искам да ъпдейтна и мога да ги закупя,ако някой вече не му трябват.

Знам, че ги има и в нет-а,но не знам дали са с "необходимото" качество:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С "необходимото" качество са. Ето от тук може да си ги свалиш: http://n1995.data.bg/files

Няма смисъл да си ги купуваш оригинални, защото ги ползваш на практика само веднъж, не като навигацията да ти седи постоянно в колата примерно. Само си купи хубав носител, Verbatim -R и ги запиши на минимална скорост, при мен е втора на мака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук е описано. С две думи вадиш дисковете от жабката всичките, слагаш на първия диск едно, рестартираш MMI-а и следваш инструкциите ;) Даже при мене не се наложиха никакви рестарти, като го боцнах излезе на екрана искаш ли да ъпдейтвам и тн. Само дето е важно дас и спреш музиката и климатика, да не ти точат излишно батерията. Климатика се спира като задържиш ECON

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=58828

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С "необходимото" качество са. Ето от тук може да си ги свалиш: http://n1995.data.bg/files

Колега този линк само за БГ ли е , от чужбина не се отваря.

Ако знаеш някой който се отваря и в чужбина би ли го споделил ?

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае версията на MMI на A6 4F C6 2010 г. ?

Фабричната версия, която слагат.Питам, за да знам дали ще трябва да правя ъпдейт. Дисковете съм ги подготвил за всеки случай.Очаквам колата всеки момент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То май блутут модула е единственото проблемно нещо при тоя ъпдейт. Много странно, но качеството на разговор през модула на 4F е в пъти по-добро от колкото на новите бмв-та за по 200+ хиляди лв, които карах, както и на новите аудита а3 и а4, 6 и 8 не съм тествал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека явно е чел за другата навигация която иска определена записвачка и земя-луна-марс да са в подходяща линия… Пиши на вербатим дискове, поне са качествени с който и да е софтуер, на минимална скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не е по темата / за което моля за извинение /, но искам да попитам. Мояна А= 4F няма фабрична навигтация и е с малкия, грозен монохромен дисплей...Някъде четох, че имало навигация и за този формат...В смисъл възможно ли е да инстелират нави, без демонтаж и замяна на таблото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен!

От десетина дни съм горд собственик на "A6 allroad 2.7TDI" 2007г.,та започвам подред задачите :

1.Ъпдейт на MMI (в момента съм с версия 34.5.0),и актуална навигация

2.Като реша точка 1 тогава... :lach:

Търся помощ по възможност от колега от Варна,който го е правил и има дисковете,за което ще съм задължен, но и ще почерпя.

Благодаря предварително на всички,които ще помогнат!

Заравям се във форума... :les:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги,няма ли някой да помогне?

Знам,че съм на правилното място.

Не ме разочаровайте!

Редактирано от Г-н Денев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...