Jump to content

MMI version 5570


sagiboy

Recommended Posts

А6retrofit.com качил съм дисковете - сваляш записваш и така

Ми цъкай sw update и да върти. Ама седиш и чакаш и не пипаш нищо. И вратата не отваряш и стъклото и тн...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за втория диск като дам sw update ми казва че не съм избрал нищо най вероятно защото нямам нито телефон нито навигация нито Bluetooth пропуснах го и сложих третия там точно това ми изписа дадох му update и за 20 мин се инсталира. Притеснявам се за втория. Иначе сега всичко си работи пак детето ми изчезна от менюто това за нивото на акумулатора и незнам как да си го изкарам пак . А и това TMC до часовника ми стои задраскано но си нямам на идея какво е и защо е задраскано сега.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е да е задраскано ТМС - тази услуга не е налична в България. Зеленото меню трябва да си го пуснеш с VCDS защото се скрива след ъпдейта. Щом всичко ти работи значи ъпдейта е минал успешно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това за нивото на батерията въобще не си прави труда да го пускаш наново. Те не случайно са го скрили след ъпдейта. Безсмислено нещо, въобще не показва адекватно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ниво показва възможността (в проценти) да запалиш колата :) нищо повече. Даже си спомянм, че като ми изписваше undervoltage на дисплея, пак нивото беше на 100 процента.

Редактирано от petio_venkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е да е задраскано ТМС - тази услуга не е налична в България. Зеленото меню трябва да си го пуснеш с VCDS защото се скрива след ъпдейта. Щом всичко ти работи значи ъпдейта е минал успешно.

Колеги, да питам и аз, понякога както си карам из чужбина и слушам музичка и изведнъж музиката прекъсва и започва да говори някакъв мъж или жена с разни обяснения.

Оправя се като натисна пак бутона MEDIA :)

Това има ли общо с тази ТМС функция? Случвало ми се е в Унгария, в Словакия. Във всяка държава говора е на местния език. В България мисля като се пусне тръгва някаква музика вместо говора.

Някой да има идея какво може да е това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Traffic Message Channel (TMC) is a technology for delivering traffic and travel information to motor vehicle drivers. It is digitally coded using the ALERT C protocol into RDSType 8A groups[1] carried via conventional FM radio broadcasts. It can also be transmitted on Digital Audio Broadcasting or satellite radio. TMC allows silent delivery of dynamic information suitable for reproduction or display in the user's language without interrupting audio broadcast services. Both public and commercial services are operational in many countries. When data is integrated directly into a navigation system, traffic information can be used in the system's route calculation.

Bulgaria[edit]

A national TMC service for Bulgaria started beta testing in December 2010. The service is provided by TrafficNav,[35] a Budapest traffic information company in cooperation with the broadcast hardware manufacturer Kvarta.[36] Data sources include real time traffic information provided by tix.bg,[37] presently for Sofia. The service can be accessed by mostGarmin navigation devices and will soon be supported in several factory car navigation devices.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нивото на акомулатора трябва да си го покажеш пак с VCDS. Въобще не е безполезно, ако имаш кабел си го пусни.

TMC-то ще ти светне ако го хване в съответната държава. В Хърватска ми работеше добре примерно. Втория диск е супер, че е нямал за ъпдейт, той е нещо като клийнъп. Карай и си свиркай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е да е задраскано ТМС - тази услуга не е налична в България. Зеленото меню трябва да си го пуснеш с VCDS защото се скрива след ъпдейта. Щом всичко ти работи значи ъпдейта е минал

успешно.

Колега съгласен съм но аз живея в Лондон

А радиото, дето ми се включва, без питане? Каква е идеята на нивото на акуто?

Колегите с проблема с пускането на трафик информация както си карат това се спира от настройките мисля че беше още първата отметка от No го направете off и готово. Говоря за настройките на радиото. Да съм полезен и аз един път.

Нивото на акомулатора трябва да си го покажеш пак с VCDS. Въобще не е безполезно, ако имаш кабел си го пусни.

Колега аз това за батерията го пуснах през зеленото меню. То си остана активно след ъпдейта и не ми трябваше да търся някой с vag . Относно с TMC то до преди ъпдейта не бе задраскано. Аз живея в Англия

TMC-то ще ти светне ако го хване в съответната държава. В Хърватска ми работеше добре примерно. Втория диск е супер, че е нямал за ъпдейт, той е нещо като клийнъп. Карай и си свиркай :)

Колега аз това за батерията го пуснах през зеленото меню. То си остана активно след ъпдейта и не ми трябваше да търся някой с vag . Относно с TMC то до преди ъпдейта не бе задраскано. Аз живея в Англия

Редактирано от Tipp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам обяснение за задрасканото ТМС тогава. При мен докато карам в БГ е задраскано, но в Сърбия примерно си работи. Нямам представа какъв е случая за Англия, преди ъпдейта работеше ли, в смисъл получаваше ли информация през радиото?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво точно отключва "скритото меню"?

 

Явно затова е скрито- освен да се споменава периодично тук, никой не казва каквото точно има в него:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конфигурации на колата. Нищо, което не може да се направи през VCDS. Не те съветвам да си го вадиш ако не знаеш какво правиш защото после се почва изписва ми тука bootloader error ами сега и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зеленото меню е супер, ако знаеш какво да правиш през него. С ваг ком няма как да си нястроиш силата, с която тръгва аудиото, когато палиш колата. Примерно.

Редактирано от petarik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми прозвуча адски заинтригуващо, примерно. Ще споделиш ли с останалите непросветлени как става това през "зеленото" меню ? :respekt::gruebel:

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе днес се возих в една Е класа 2003 и ми направи впечатление , че на радио изписва коя песен или предаване върви на дадената станция. Та се зачудих аджеба Аудито ми може ли го туй нещо или просто си показва списъкът със станциите и толкова.

Редактирано от Tipp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...