Jump to content

MMI version 5570


sagiboy

Recommended Posts

На 5.10.2018 г. at 22:49, RandomGuy написа:

Не мислех, че някога ще ми толкова трудно да намеря софтуер из нета, но след 2 часа търсене по най WTF сайтовете попаднах на това нещо.

 

Добрата душа която е качвала софтуера се е погрижила и да има навигация от 2018, както и ъпдейта за MMI-a 5570.

 

 

А да попитам този ъпдейт 5570 той ли е последния възможен ъпдейт за софтуера на навигацията ?Можете ли също така да кажете както точно се прави този ъпдейт с подробна информация ако е възможно,от самото записване на ъпдейтите на дискове как се прави и на какви дискове,до инсталирането на ъпдейтите с важните стъпки,защото знам че има подробности които ако не се спазят може да се обърка всичко.

 

Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както при всяка друга - ъпдейтваш директно на 5.5.70. Ако имаш Бозе - къстъм ъпдейт и изключваш бозе опциите от ъпдейта. Има изписани вече десетки страници тук по темата. Иска четене предимно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • 3 months later...

Колеги малко помощ, сега инсталирам последната версия но бях се наводнил понеже нвма кой да чисти листата под кората на чистачките и блу тута е аут сложил съм оптична муфипка, като сложа диск две и изписва че няма такъв компонент, дали в крайна сметка мога да ъпдейтна или?  Сложих след първи направо третия диск и си тегли тула

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз нямам блутут и сложих след първия, направо 3-ти. Нямаше проблем. Втори, като го пробвам ми изписва, че няма какво да ъпдейтва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да и аз направих същото и стана но благодаря 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
При мен какъв ъпдейт трябва и от къде да го намеря някой знае ли
 
3A215844-8348-412F-8FC6-C523204FD474.jpeg.46813e25a54343db262a4fc798556c4b.jpeg
FE6A0D95-829D-452B-8873-B99A6FB9FE97.jpeg.8601f1965efc396e9f5a185781c15cfd.jpeg
за теб мисия невъзможна [emoji16] но трябва да проверя

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Колеги,някой може ли да пусне актуален линк с ъпдейти 5570
Повечето са изтекли.
Ако си от София, ела ще ти го ъпдейтна. Работя с оригинални дискове.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Bose опзиите защо се изключват ?

Аз не съм ги изключвал при ъпдейта и не мисля, че имам проблем. Диск 2 го пуснах втори път след диск 3 и чак тогава ъпдейтна синия зъб.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

оправи се всичко,искам само да попитам как да направя като ми звъни някой да показва името на абоната,зашото сега ми изкарва само номер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтрий си историята на обажданията на телефона и ще почнат да излизат имената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гасиш колата и вадиш ключа (да изгасне MMI), изтриваш хронологията в телефона, палиш колата и чакаш да се сдвоят и да мине синхронизацията между телефона и колата - контакти, последно набрани номера и т.н., отнема около 1 минута. След като мине всичко ще ти излизат имената, но САМО ако са записани на латиница в адресната книга ако не се лъжа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, трябва да са на латиница.Възможно е и да иска да има и +359

И също така зависи колко контакта има във телефона, при мен са малко над 1000 а подържа мисля до 300номера тел на автомобилчето...

Редактирано от sa6o977
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко пробвах, при мен стана. Обаче някои записи ги повтаря, други даже потретва. Не хванах защо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен ги повтаря понякога, не съм хванал да има някаква причина за това. Иначе и моите контакти са над 1000 и няма проблеми. Аз най-често ползвам последните набрани или звъняли за да върна отговор, по-рядко търся през адресната книга на колата.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не винаги, примерно имам контакти с по един номер, които ги повтаря многократно :nixweiss: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...