Jump to content

Ремонт на дюзи на А4/Б7


a4okara

Recommended Posts

Дюзите 03G130073M или МХ се заменят с Т или ТХ.

Отиваш в Порше, отварят капака  и  ти казват. Сега незнам точно на кой (буквен) мотор се слагат ,но знам само, че е без пари и, че аз съм вече с 4 нови на около 2..3к км :bandit:  :dance: .Разхода падна с 1/100 на долу :stupid:  може и да си внушавам защото от тогава до сега освен от ОМВ от дугаде не съм сипвал. Та може и от бензиностанцията да е ама все тая

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 4 months later...

колеги, някой ще ме светне ли какво точно се правят дюзите ?( 2.0 тди 140 БКД 2005г. ) къв е тоя ремонт, кво е туй нещо....в сливен тука толкова майстори обиколих, всеки различно ми вика, един ги пращал благоевград да ги правят, други одрин, трети не знам си къде...и всъщност само ги чистят там ли, или нещо сменят по тях....баси майката аман от баш майстори . Единия ми вика сменяме със втора употреба най-добре и така.... пф . Ходих в софия в бош казаха, ми сваляме ги 4-те, 1 ден ги правят и така.... Единия , които толкова ми го хвалеха целия град, първия път ми вика аз ги правя,днес отивам ми вика пращаме ги в благоевград и така... накрая ще си го изкарам  на някой майстор... 

Редактирано от stefan91
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ме насочи към някой сервиз във Варна където могат да видят кои дюзи са здрави кои не и съответно неработещите да се дадат на ремонт или да търся други.За комън рейл знам че има стенд и дюзите се свалят и проверяват,но за помпа дюза има ли във Варна такъв стенд за помпа дюзи?

Някой с отзиви за Бош сервиза до затвора(Цоков и Канев)?Мой познат ходи там с дизелово бмв и веднага му казаха коя дюза е проблемна и дори имаха друга отремонтирана и веднага му я сложиха и колата се оправи.

дюзите са бош от 2.0TDI BPW

Редактирано от Dorian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Аз си реших проблемите в сервиз Бош над Метро във Варна. Юни Ауто! Юлиан се казва правилният човек. Иди при него, може да не се окаже от дюзите (както при мен) и да похарчиш камара пари на вятъра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте кординати на въпросния Мишо в софия че и аз имам същияя проблем на 2.0tdi 149ps 2007g може и на ЛС защото орез телефона ще ми е трудно да скедя темата

Благодаря предварително

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Като чета коментарите оставим с впечатлението,че и при мен претрисандто на празен ход може да се окаже от дюзите. Ако е така каква е ориентировъчно цената и ремонта на една дюза? Да допълня когато колата не е загряла претрисането го няма след това се появява за малко, ту се засилва ту спира.

 

 

Редактирано от Plamenaydi
Грешка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 

На ‎15‎.‎6‎.‎2018‎ г. at 21:13, D.Stoykov написа:

Аз си реших проблемите в сервиз Бош над Метро във Варна. Юни Ауто! Юлиан се казва правилният човек. Иди при него, може да не се окаже от дюзите (както при мен) и да похарчиш камара пари на вятъра!

 

 

 

 

 

 

Здрасти колега!

Какъв се оказа проблема при теб?

И аз имам проблем с една от помпа дюзите 

A4 B7 TDI2.0 170ps  BRD

дава ми че е над нормите.

Подменени са безплатно в акция, но преди около 4г.

Благодаря предварително!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...