Jump to content

А4 слабо светят фаровете на къси


plamen250

Recommended Posts

Здравейте, много слабо ми светят фаровете, с лупите са 2000г. е колата сложих и ксенон и ефекта е същият. Осветяват ми на няколко метра отпред и това... Незнам дали само на мен ми е тка, но вечер не може да се кара, ако има някой може и да не го видя... Моля някой ако е имал този проблем да каже как да го реша. :)

post-81769-0-67637000-1369250243_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На реглаж ходил ли си. Вземи отиди до някой сервиз да ти регулират фаровете, защото не вярвам с ксенон да не ти светят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рефлекторите са добри, няма следи от обгоряло както и лупата също, но и аз незнам вече защо светлината е толкова слаба. По фаровете си пише АУДИ.... Така си е вкарана от Австрия с тях, не са слагани тук някакви ментета. :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко волта напрежение стига до самите букси на крушките ?! Мерил ли си ?
Ходи на реглаж да ги прегледат - имаш ли копче за реглаж на височината на фаровете ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също светят слабо,но светеха много надолу,машинките нз дали са изгоряли или са прекъснати защото не ми бачкат и ги регулирах на ръка,сега светят доста по-добре,но има какво да се желае...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е относително.

7 лева струва настройката на фаровете в пункта за ГТП при нас - предполагам навсякъде е в този диапазон..

Проверете фаровете, защото има вариант и да е от очите и хич не се шегувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за РЕЦИКЛИРАНЕ  на фарките!! Мойте отвън изглеждат като нови а вечер ако не карам и на халогени едвам се вижда! слагах и 55w ксенон и сега имам 2 комплекта но ефекта е 1:1 !!! няма значение крушката ако рефлектора е лош!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междодругото някой с фейслифтови фарове, може ли да ми каже точно от къде да си вдигна по вертикала фара. Два пъти ходя на реглаж и си плащам и все левия ми фар е много по-долу от десния. Знам че трябва да е малко по-ниско да не заслепявам, ама с такава разлика ме дразни докато карам и искам малко да го вдигна и изравня с другия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше така,аз го свалих фара от колата и като погледнеш отгоре има едно като шестрограм пластмасов и за късите и за дългите,аз почнах да го въртя това за късите ,което е лупата да видя дали се мърда изобщо защото мислех че въобще немърда ,но се оказа че се движи доста бавно и така ги регулирах и го закачих и доста по добра осветеност има сега отпреди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам от къде се регулира, но не знам коя е вертикалната и коя е хоризонталната настройка. Искам само да вдигна левия малко нагоре без да разбутвам нищо друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,като не знаеш защо пишеш глупости?

Тези които са от вътрешната страна от към мотора са за нагоре/надолу

А другите от към калниците са за ляво/дясно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно при мен нещо не е наред значи,защото от тази до калника врътка ВДИГНАХ лупата да свети нагоре ,а от другата вдигнах дългата светлина и в това съм абсолютно убеден .защото си играх цял ден да свалям и да регулирам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да знаеш,че не съм искал д те засегна или обидя с предният си пост.От тези които са за странично се получава много слабо повдигане или сваляне докато го местиш понеже всичко се държи на 3 точки.Обаче двете светлини са зависими,не могат по отделно да се регулират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

g203.jpg

 

На внешней стороне (1) автомобиля при изделии фирмы Bosch: боковая регулировка; при изделии фирмы Valeo: регулировки по высоте.

На внутренней стороне (2) автомобиля при изделии фирмы Bosch: регулировка по высоте; при изделии фирмы Valeo: боковая регулировка

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...