Jump to content

Изпускателна система... (размисли и .т.н)


itolev

Recommended Posts

3800 е това. И не се знае дали може само задните да доставят. Трябва да се пита. 

Ще ползват същите гърнета но тука ще правят тръби и глупости. Но само задните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 224
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

То не е ясно точно откъде докъде е, май е след първите два резонатора. Аз имам 4 резонатора преди последните две гърнета. А двете гърнета не знам колко са, отказах се да питам препдолагам ще са точно около 700 лева едното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо се разколебах, след като ми искат 1100 за двете гърнета да ми направят/сложат.

Май е по оферта от ибей да си взема двете на суперспринт за малко над 2000 лв. Драма страшна.

Като гледам крайните гърнета за 4ф са едни и същи за всички двигатели:

Rear exhaust Left O100 - cod: 766144. - Rear exhaust Right O100. - cod: 766124

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Абе ако искаш може да идем до 1 място... да видим един пич кво ще каже по въпроса, аз го бях забравил... той ми направи на предишната импреза всичко от край до край (без колектора) , и да ти кажа честно постигнахме ефекта който гонех, първо стана доста по рязка, звука беше точно както го исках... Има няма за 1000 лева се справи и тръбите бяха добри. Щом още държат на огъня дето излиза..

Редактирано от itolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука е да, ама сега е в UK щял да си дойде края на 10.2013.... за жалост там явно изкарва повече кеш, той беше прайл на една супра тръбите дето врътна няква зверска обиколка на Серес, и после изгоря в един гараж, щото нещо и се преебал турбо таймера :) shit happens

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като цяло ще има и разлика в цената и то... доста голяма, ние не сме като  N1995 все пак, парите не са без значение като при него...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по-скоро съм се насочил към гърнета от RS6 щото не обичам такива двойни... А и при мен няма как да станат заради теглича. Няма заден дефузиор за 2ни аспуси и дупка за теглич.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по-скоро съм се насочил към гърнета от RS6 щото не обичам такива двойни... А и при мен няма как да станат заради теглича. Няма заден дефузиор за 2ни аспуси и дупка за теглич.

За авант има. Ни знам за седана как е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такъв. Мисля че на снимката се вижда. Бронята ми е от S6. Има и без капака за теглич.

 

Аз съм с MILTEK и звука е доста грамотен, но според мен ако имаш възможност shpeksi чакай оферта за Supersprint...... доста по-грамотни са.......особено при бензиновите.

post-62396-0-12516200-1373912144_thumb.j

Редактирано от TMAX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото съм чел по форумите, милтек е по добре за дизели докато суперспринта за бензини.

Цената на нови крайни гърнета за еС6 е колкото на суперспринта. И аз не знам кво да права вече, суперспринта най рано края на септември.

Ти само с крайни гърнета ли си от милтек ? Предполагам не си от София да чуя как е, ако имаш клипче ще е идеално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...