Jump to content

Прецакаха се мигачите на А3 8L AGN


tsetsik

Recommended Posts

Здравейте, 

 

нещо ми се прецакаха мигачите на а3-ката. Пускам ги, мигват 2 - 3 пъти и изчезват, а по някой път даже не се и пускат. От копчето за аварийните е същата работа, което ичключва предполагам лостчето за мигачите и оставам на варианта за релето. Някой има ли представа къде се намира в колата това реле и дали е лесно достъпно, за да си го сменя ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно зад копчето за авариините се намира ако не се лъжа :) Обаче за сваляне може и да се наложи да разглобиш цялата предна част на конзолата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

странно по принцип тези релета които са на копчетата за авариините са 2 едното за мигачите другото за авариините. затова почти винаги изчезват само мигачите.

на другите марки коли релето е само едно. може би на първите 3ки е само едно реле 

ето как изглежда релето, тоест двете релета в ключа за авариини.

 

http://forums.audiworld.com/showthread.php?t=317724

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже днес осъзнах, че скоро няма да имам грам свободно време, а мигачите тотално отказаха, реших и си закарах колата на електричар, който за 1 час ми оправи мигачите и ми взе 30лв. Проверих на няколко места цената на копчето + релето е над 60лв. Със сигурност беше релето, а той каза, че го е ремонтирал. Как се ремонтира реле, идея нямам ? Но така или иначе момчетата ми ги препоръчаха и наистина се справиха добре, но пича каза, че този номер е станал, само защото е с 1 реле, ако е бил вариантът с двете релета, е трябвало да купувам нов ключ. Та, ако някой иска координати на тези пичове, да драсне някой ред, ще ги споделя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Дано го е оправил, мойто след сваляне и почукване на реленцето се оправяше, но до 3-тия път. Първия път изкара 2-3 месеца.Дано не ти се случи в ден за преглед на колата като мене, но все пак съм инж. по електроника и смених релетата с рязане на едното краче на другото, Аварийните, сега съм без аварийни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 years later...
Цитат
  • Мнения47
  • Регистрация29 Април 2007
  • Последно посещение10 Декември 2015

Според статистиката, шансът да отговори е.......малък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...