Jump to content

MMI Basic Plus - CD Navigation


Recommended Posts

Ето нещо, което мисля, че доста хора ще се зарадват, че го има:

 

MMI-Basic-Plus.zip

 

Това е за "червената" навигация с CD-Rom. Видяхме се днес с Performance и имах доброто желание да му дам едно двд, но се оказа, че е с CD неговата, и като разрових видях, че е излезнал пакет за източна европа. Моля да го тествате защото аз нямам на разположение кола. Някой от София ако има проблем с писането може да свирне да му драсна едно CD. Услугата ще струва 0.60лв - цената на празния диск :D

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

здравейте N1995.имам ауди А6 2003г направиха ми двд дисковете за навигацията но не трьгна,после ми казаха че само сд диск,но нямало за Бьлгария,помогнете ако можете,от Пловдив сьм 0895461014

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Как така дали е успял да го качи някой файла на диск. Нормално исо, което се пише на диск. Записах го на един колега от форума, който не благоволи да дойде да си го вземе нищо, че не му исках пари и за празния диск даже, ама предполагам хора всякакви. Иначе нищо му няма на исо-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз си го записах на диск и тръгна. Неможах да пробвам как работи навито, че не сам си в БГ, но колата разчита диска и мога да въвеждам градове и улици в БГ. Затова предполагам , че си работи без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Намерих случайно карти за цяла Европа 2013/2014 година. Свалих ги и ги пробвах, тръгват и си работят супер.

 

http://gpsunderground.com/forum/audi/21994-audi-mmi-basic-plus-europe-2013-2014-cd.html

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо, което мисля, че доста хора ще се зарадват, че го има:

 

MMI-Basic-Plus.zip

 

Това е за "червената" навигация с CD-Rom. Видяхме се днес с Performance и имах доброто желание да му дам едно двд, но се оказа, че е с CD неговата, и като разрових видях, че е излезнал пакет за източна европа. Моля да го тествате защото аз нямам на разположение кола. Някой от София ако има проблем с писането може да свирне да му драсна едно CD. Услугата ще струва 0.60лв - цената на празния диск :D

Колеги имам навигация като тази на линка ,http://prodavalnik.com/navigatsiya-za-audi-sled-2003-i35228979

съжалявам че ползвам обявата но не мога да кача сники на моята ,та въпроса ми е има ли диск за нея, колата е Ауди А3 8Р 2005г,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ето нещо, което мисля, че доста хора ще се зарадват, че го има:

 

MMI-Basic-Plus.zip

 

Това е за "червената" навигация с CD-Rom. Видяхме се днес с Performance и имах доброто желание да му дам едно двд, но се оказа, че е с CD неговата, и като разрових видях, че е излезнал пакет за източна европа. Моля да го тествате защото аз нямам на разположение кола. Някой от София ако има проблем с писането може да свирне да му драсна едно CD. Услугата ще струва 0.60лв - цената на празния диск :D

Някой има ли ръководство за Audi navigation system BNS 5.0 на български или английски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Колеги, аз съм с малката навигация м/у оборотомера и скоростомера. Какъв диск ми трябва ?


Колеги как да си сменя езика защото е на италиански!?!


Колеги как да си сменя езика защото е на италиански!?!

 

От долната страна на лоста за чистачките маш бутон RESET на тискаш го и ти излиза меню с 3 опций  - с помощта на пъпчиците на края на лоста избираш най-орната опция и вече си в менюто. Търсиш надпис Lingua след което търсиш Inglese натискаш RESET за потвърждение и излизаш от менюто - ГОТОВО.

 

П.С. Това е на А4 ТДИ Авант 2005.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...