Jump to content

Мнения за конктретни А4 2.0 TFSI


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

продължавам да си търся кола. Не можах да си харесам А3-ка 2.0 TFSI ръчка и разширявам търсенето до A3-A4 2.0 TFSI до 30хил.

 

Търся мнения за тези обяви:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11327680461000834&f1=details&slink=36nma0

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11253899697084338&f1=details&slink=36nma0

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11342528711971302&f1=details&slink=36nma0

 

Благодаря.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това от втората обява съм го гледал отпреди поне година и половина, не че му има нещо просто констатирам, а това последното е върха даве за пръв път виждам такова в България DTM модел, това е кола, която след време ще има колекционерска стойност според мен, с 220к.с. вместо 200 и тия брони и джанти въобще всичко е супер, само цвета бих предпочел да е друг, но определено от тези трите тази е най-добрата за мене, дано вземеш нещо добро, успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено 3-то е един път, ако всичко е наред го отнасяй. Има го и в mobile.de A4 DTM  :wub: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две ръце съм за DTM-а .Лично го гледах(не обстойно) само външно и изглежда така като и на снимките .Не съм го палил и карал но според мен си заслужава да отидеш първо него да видиш. :biggthumpup:  Успех с покупката :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДТМ-а е купен нов от БГ, има пълна сервизна история, карах го преди година и беше перфектен. Цената е без еквивалент за подобна кола. Въобще не се замисляй.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената на ДТМ преди около година беше с около 15+ бинки нагоре , ако не и повече :)

Преди около 2-3 месеца колата се продаваше за 32 000 ,ако ви притеснява ниската цена. Явно са решили да свалят цената за да я продадат по-бързо .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ме притеснява ниската цена , по-скоро точно заради обратното го споделих.

Един приятел я гледа тия дни и каза че изглеждала супер.Даже търговеца му казал че няколко пъти вече му звъняли от Германия (малко по-нагоре е пуснат линк към мобиле.де)

Това поне на мен ми изглежда малко странно или по-скоро не ми се вярва немец да си купи кола от БГ ;)

Редактирано от owwyxw
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ме притеснява ниската цена , по-скоро точно заради обратното го споделих.

Един приятел я гледа тия дни и каза че изглеждала супер.Даже търговеца му казал че няколко пъти вече му звъняли от Германия (малко по-нагоре е пуснат линк към мобиле.де)

Това поне на мен ми изглежда малко странно или по-скоро не ми се вярва немец да си купи кола от БГ ;)

Точно от Аутотехника пазаруват много чужденци и има защо. Колите са с доказуем произход и пробег и на доста добра цена в сравнение с немския пазар.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте откога се продава де, говоря за дтм-а:

 

Дата и час Промяна Цена Начало   35900 лв.

26.09 в 18.52 ч. - 1000 34900 лв.

22.01 в 12.58 ч. - 2000 32900 лв.

23.02 в 11.14 ч. - 2910 29990 лв.

04.06 в 18.08 ч. - 2490 27500 лв.

10.06 в 18.18 ч. - 1600 25900 лв.

Редактирано от shpeksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво означава това?Аз също съм намалил цената на колата,която продавам с много ,просто защото никой не се обажда и защото търся продажбата й...не защото през тва време съм й блокирал мотора или щото е почнала да харчи масло ,колкото бензин?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да намалиш нереално висока цена е едно, да намаляш цена под реалната за изряден екземпляр - съвсем друго. В конкретния случай говорим за второто. И то никога не е безпричинно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак се изказваш неподготвен. Цените там първоначално се определят от много фактори, след това основния е колко е стояла колата. Началниците са гърци и те спускат цените.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите 2 обяви които е посочил колегата що ми се струват на внос от Америка.Колега audifan1976,сега аз ако съм на твое място веднага взимам ДТМ модела с 220к.с./фабрични/.Това,че цената пада е само в плюс за този който ще я вземе независимо откъде е-чужбина или България.А пък,че всеки ще ме плюе после,мен хич не ми пука.УСПЕХ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, първите две са американки, в което няма лошо, даже са по-добре оборудвани в повечето случаи. За свалянето на цената - какво трябва да направи един търговец, да чака да му изгние колата ли, като не се продава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

 

Имам малко съмнения за ДТМ-ката. Разстоянието от асфалта до предната броня е 13см. Пред гаража ми има 2 дупки от около 10см (които стават все по-дълбоки).

Чудя се дали няма много да и треперя на тая предна броня на всяка по-дълбока дупка.

Някой от вас да кара кола с много ниска броня по БГ дупките? Да сподели опит :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ще си оправиш дупките пред гаража и пак ще си я караш. 

Съобразяваш се откъде минаваш, преценяваш всяко препятствие... Ако трябва, караш хората да слизат от колата за да прелазиш в междублоково пространство примерно. При паркиране да не закачиш бордюра отпред и като връщаш назад да не си видиш бронята на пътя (да я изскубеш). Например като слизаш назад от някаква естакада. Също като влизаш/излизаш в подземни гаражи, изкуствени препятствия... косо ще минаваш. Иначе няма как.

На мен ми се е случвало да слизам от стръмен път и при включването към главния предната броня да изчегърта. На излизане назад от автомивка също ми е чегъртала бронята. Един път се забих в едни тревисти терени и обикалях по-лесно за качване място към асфалта.... Трябва да преценяваш всяко препятствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм намалил цената на колата,която продавам с много ,просто защото никой не се обажда и защото търся продажбата й...

 

Стана ли вече 5000лв да я отнасям. Дори за 6000 я зимам.  :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...