Jump to content

Обща тема: Audi A4 B8


Raino

Recommended Posts

Седалката е много повдигната и се вижда релсата, ако за нея става въпрос. иначе ръкохватката за регулиране е ок, нищо не липсва там.

Редактирано от asenovb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

49 minutes ago, soult@ker said:

Че се вижда железата отдолу, мисля, че трябва да има пластмаска отгоре но не съм сигурен. Ще видя при мен как е.

Това и мен ме човърка, Б6цата имаше капачета.

 

@Тома Нитове, железа, ръжда?.. Кое му е красивото? :)

 

@asenovb  и се вижда релсата, ако за нея става въпрос. 

Да, за нея и крепежите.

Редактирано от Aleks67
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.05.2020 г. at 20:37, Denisx написа:

Мрънкат ми да взимам стойки за колело (2) за тавана, ама нямам и греди даже. От Порше запад казаха 350лв за колело, което предполагам не включва гредите. Не знам много ли е малко ли е, заслужава ли си или да гледам други варианти, като Thule например?

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 

За мен Thule не си струват парите. Разправят, че новите моделите са ги пооправили, ама аз съм ги отписал, като марка вече. Имам Thule 591 даже нямам желание да го използвам. Брат ми има 532 още по зле е, ама много. Втория е whispbar wb201, чудесен, монтажа и демонтаж стават за секунди много удобен и качествен изцяло. Проблема е, че го спряха от производството. Третия е Yakima forkchop, няма шина и е много компактен, но предната гума се сваля задължително. Плюсовете са, че колелото не се клати, по ниско е и супер устойчиво седи., Аз си пердаша с 200 без да се замислям. Тази година ще взема още един forkchop или yakima high speed.  За гредите зависи дали имаш рейл, какъв е... Аз съм с Тези, има и едни Такива , супер безшуми са, на брат ми аеро Thule-то свири. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/9/2020 at 11:10 AM, Aleks67 said:

Колеги, нормално ли е да е толкова грозно или нещо липсва? 1954e1b8a76e078b46a971914524bd5b.jpg

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

 

 

Същото e :

 

ehLLB9.jpg

Редактирано от soult@ker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Тома написа:

При мен почти не се вижда така че за мен не е същото. b88640e43d9b655609f384c19941089a.jpg

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

 

 

 

 

Ъгълът на снимане не е същият. А и височината на седалката също. Така, че и за мен си е същото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, колеги - благодаря за включването! :) Явно отново икономии... Или така се улеснява търсенето на изпаднали дребуси... ;) За всичко са помислили... :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Тома said:

При мен почти не се вижда така че за мен не е същото. b88640e43d9b655609f384c19941089a.jpg

 

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

 

 

 

 

Същото е, зависи колко си дръпнал назад и нагоре седалката.

2 hours ago, Aleks67 said:

Ясно, колеги - благодаря за включването! :) Явно отново икономии... Или така се улеснява търсенето на изпаднали дребуси... ;) За всичко са помислили... :) 

Икономии, сигурно 90% от хората ще си настроят нормално седалката и няма и да го забележат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално... Хаха :) Аз съм я нагласил за момата, която е на 11, височка е и отзад вече не е опция за нея, там гордо се разполага вече жената... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте момчета, искам да ви питам за автоматичната скоростна кутия на А4 В8 2.0tdi (143кс). Знам, че може би е обсъждана темата, но ще ви помоля да повторите. Гледам, че повечето обяви са с мултитроник, а доколкото чета тук не е за предпочитане.
Питането ми е, дали има друг вид автоматична скоростна кутия за този модел с този вид двигател. Ако да, то коя мислите, че е по-добрата? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От префейса не е ясно коя е по-скъпата за поддръжка и ремонт между дсг-то и мултитроника. Най добре да е ръчка, ако е след 2014 вече на дсг-то слагат ген 2, тя вече е ‘нормлано’ здрава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...