Jump to content

Обща тема: Audi A4 B8


Raino

Recommended Posts

  • 1 month later...

Здравейте колеги, днес имах лек симтом за авария на моето Audi B8, дали може да дадете мнение?

Колата беше останала почти без гориво (пишеше 80 км) и сутринта като я запалих съвсем леко пририта и стрелката на оборотите за около секунда леко мърдаше. Отидох директно на бензиностанцията и когато смених от D на P пак се усети нещо такова. След като заредих не е имало проблеми. Възможно ли е това да било от малкото останала нафта, която може да е замръзнала? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,здравейте към кои мотори главно да се насоча при Б8? Какви са проблемите при 2.0 ТДИ 143к,с и 170 к.с.Имат ли някакви детски болести на ,които да обърна внимание? Другото е 3.0ТДИ 239 коня има ли някакви детски болести,които да създават проблеми.За този мотор съм слушал ,че прави някакви стружки и запушва дюзите,а от там ремонта бил доста солен.При 2.0ТДИ съм чувал,че пукат глави,и имат проблеми с маслените помпи,не съм запознат много ! Та главно към кой мотор да се насоча задължително ще бъде ръчка !

Редактирано от Merakliq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Здравейте имам въпрос. Имам б8 2.7 tdi махнах катализатор и дпф. Искам една идея по-звучно да стане, съветваха ме да махна задните две гърнета….Та ще стане ли много шумно и ще има ли силен шум и в купето по време на пътуване? Искам нещо средно нито много шумно нито обикновенния глас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...