Jump to content

Обща тема: Audi A4 B8


Raino

Recommended Posts

Оказа се, че нямам проблем с маховика и съединителя, а с помпата на съединителя. Като загрее спирачната течност предизвиква задържане на педала и от там не го отпускам както трябва затова някакси претрисаше. Сега всичко е перфектно и педала е много по-лек. Цената на помпата е 100лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест помпа съединители за б8 е по -евтина от тази за б4? Купувах от порше за б4- ката за към 300 лв.

Иначе allroad-а отпада като вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е по-евтина. На Б8 доста неща са по-евтини от на Б6/Б7. Примерно тампона на скоростите е два пъти по-евтин, носачите, кормилните накрайници са по-евтини също. Дискове, накладки, филтри са на абсолютно една и съща цена + / - лев, два. Приятно съм изненадан.

Друг пример са S line праговете на вратите, при Б6/б7 излизат около 800лв., при Б8 са около 300лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма А4-ка 2010 с 3.0ТФСИ... първия е моделна година 2012 и е с код CMUA - 200 KW

 

Може и да има някоя и друга бройка произведена 2011 (защото моделната година започва средата на предишната календарна), но 2009 или 2010 е абсурд .. тогава има само S4 245 KW с двигатели CAKA и CCBA.... CCBA-то е за високооктанов бензин, CAKA-та е за стандартен

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е САКА мотор с DSG, 2009 лято, много много хубава.Определено следващата ми кола е такава.Остаха ми очите.Върви доста приятно и като разход е доста приемлива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо, което ме гложди.Трябва да подкарам с2-ката, да й се порадвам и да приключа с това занимание, после ще се огледам по с4.Просто ако сега я зарежа след година две пак ще се върна към такова желание и няма да е оферта вече...

Другото държа да е или червена или бяла.Това е много важно условие.Искам като се кача в такава кола всичко да ми е по желание.Никакви компромиси или добавяне на екстри и тн.

Редактирано от dominator
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо така мислиш?Заради цвета ли?В немско е пълно с бели и червени, екстрите им не са никак зле.Ако е за сервиза ще го преглътна, винаги ще има едно б4 да пази страх. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми тази кола, която гледах е перфектна, ама наистина перфектна, но е сива.Всичко друго е светулка.Няма да е много трудно предполагам в Мюнхен или района да си намеря подобен екземпляр, но с моя цвят.Сега като ги гледам изглеждат много добри коли, на сравнително малко км, до около 120 000, за още някой месец едва ли рязко ще се разпаднат всичките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...