Jump to content

забива на 3500 об.а4 1.9тди


denhoo

Recommended Posts

колеги помагайте!!!!! колата след подаване на газ и над 3500 об турбото спира и колата става като чист дизел.след угасване и запалване се оправя докато не вдигна на 35000 об.свалих и изчистих турбината но няма промяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега преди каквото и да се прави по една кола първо се прави диагностика .Ти като си свалил турбината може да не си я наместил като хората, може маркуче да е спукано, може клапана а може и търбината да е заминала.Без да и се направи диагностика всичко е гадаене. А ако ти прецениш ремонтирай и сваляй под ред всичко .. Но няма смисъл без диагностика без да се види какво и къде има..  Успех поне си провери маркучите това можеш и без диагностика 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо провери дали нямаш проблем с някой от маркучите на вакуума,който управлява турбината.Виж и актуатора на турбината да не заяжда нещо.ЕГР работи ли добре.

Редактирано от FGRC
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Готин виж дали се движи лостчето на геометрията на турбото свободно и пусни през вагкома един тест на н75. С помпа пробвай клапана на геометрията (продават се такива помпи, които могат да работят и на вакум и налягане, но са професионални и струват маса пари)..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Това, май беше нещо ново..... обикновенно Н75 си отива и не захранва добре с турбо, ама от това нищо май не стана ясно.... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от плевен съм.та проблема ми е беше мап сензора,който на майта кола се намира в компа(97г),а след тази година е около предната броня.оправиха ми го някак си взеха ми 40лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Жоро Касапина В Остромила.... Много е в час и на Формулата...... това за Пловдив - Успех!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...