Jump to content

Recommended Posts

Чудя се Ауди що не вземат да сключат договор със тв предаването "Сънчо" и той вместо в шейна да се вози в куатро???? :bia: Като гледам това филмче и имам чувството, че карането на Ауди в снега е walk in the park! Обърнете внимание колго е дълбок снега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е минало покрай дълбок сняг! В повечето случай всичко опира до добри зимни гуми (личен опит без Quattro)! Изпълнението на Audi_V6 определено е по-впечатляващо!:-)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

КРАСОТА!!!!!! Мечта ми е да си взема куатро боаче искам да е по-новичко че си е по-скъпичка поддръжката!

НЕВЕРОЯТЕН КЕФ Е ДА КАРАШ ТОВА S4 КУАТРО В СНЯГ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Куатрото е голем човек, заслужава си от всекъде.

Стига лъгал бе,возих се,не помниш ли-много друса!

Мойта е само предно и вози два пъти по-меко!!

:blink::blink::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е може ли такаво музика да му сложитена този клип бе!!!!! Тва простотията верно ходела по хората.

Ебаси сега като видя Олроуд и ще се сещам за тази песен. Повръща ми се. Като ги гледам тия са от щата Хюстън. За съжаление все повече ми пада впечатлението за хасковлии Един нормален не познавм. Моля пичовете от Хасково да не се обиждат, сигурен съм че има и такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко лични кадри от мен: Audi A8 2.5TDI quattro (снимано е преди около 3 години, на добре познатия ни полигон в студентски град)

Audi A8 2.5 TDI quattro

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че снега не е кои знае колко не е но изпълненията си ги бива определено ;):flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да снега не е много но комбинацията от сняг и лед е коварна

въодушевен от изпълнянията на А8-цата и най-вече на quattroto и аз се опитвах да прявя въртели но не се получаваше баш така :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

http://www.hellstormbg.com/extreme/video/BaiIvan.zip На този клип (55мб) има Българси Allroad-Снегорин

Не знам дали забелязвате нечовешкото ускорение на Олроуда в снега. Уникално. Иначе музиката е така да се каже....хард кор чалга шит! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...