Jump to content

Малко инфо за 2.7 TDI


Recommended Posts

На нашия шеф служебната кола е А6 2.7 мултитроник на предно. В петък и вчера ми се падна аз да карам. Газ-спирачки, от 60 до 235-240(това е докрай), разход средно ми даде 9. Сега моментен разход....да ти призная при такава скорост аз лично предпочитам да си гледам пътя. Колата е на 217000км и е много добре обезшумена, за разлика от 1.9 помпа-дюза (имаме и такива служебни коли А4).

 

За ремонтните разходи за съжаление не мога да ти кажа нищо. Капакът не съм го вдигал и дори не знам как изглежда двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киро,хвани Боби и ела да ти покажа моята.

А6 2.7 Авант.Разхода определено е под този на 3.0 ТДИ,а като динамика,за мен е напълно достатъчно 180 к.с. и 380Нм.

И понеже чакаш бебок или вече имаш,не знам,горещо ти препоръчвам да вземеш А6 авант.

Аз си продадох А4 и взех А6 по тази причина.

Добре с голямо удоволствие само кажи кога ти е удобно .Така най-лесно ще преценя :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това 1.8Т/190 к.с./ на В6 е със BEX мотора.По каталог му дават 12,9 л./100 км. градско бензин/за quattro версията/.Тука в провинцията по може да го постигнем тоя разход на бензин,ама у София незнам.В Мобилето има две такива скоро вкарани в България.Поне са при вас колите-може да ги погледнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За София ако караш в час пик + 2,5 л,понеже има и доста дисциплинирани,които като засекат някой от колоната  и докато тръгне цялата тя те минали 7 сек от сфетофара + ако има и някоя кифла,която незнае какво прави там и къде отива и ти висиш на опашка,ама не за домати,а за сфетофар и място под слънцето.Сега поне се поопразни София та може само + 1 да е   :)

Редактирано от Reroll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...