Jump to content

Помощ Halogen --- Audi A4 B5 Avant Facelift


zybcho

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам проблем с халогените на въпросната кола описана в заглавието. Купена на скоро но нямам крушки и кабели на халогените. Какви крушки и кабели да си взема и как да ги монтирам. 

P.S. с ксенонови фарове "Angel Eyes" съм, ако това има значение.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като чух ANGEL EYES  и щом нямат крушки мирише ми на Преди фейса без халогенки  иначе да Н7 - са......  Колега кажи година и имаш ли копче за тези фарки ?  Ин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Имам копче, а годината на колата е 2000г. просто нямам крушки и кабели май и не знам от къде да ги прекарам.

Пича от когото взех колата каза, че ги е махнал защото много го глобявали. Малко ме усъмни...

Редактирано от zybcho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Ако колата ти е 2000г няма как да няма фарове за мъгла и окабеляване до тях.Освен това таблото ти трябва да свети бяло(не червено) и часовника да е дигитален( не със стрелки).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Таблото ми свети бяло, часовникът ми е дигитален и имам фарове за мъгла! Пич явно не си в час с този модел на ауди. Имам и копче за фаровете за мъгла или хората са го сложили без да сложат фаровете или ти си BMW maniak и си нямаш понятие от ауди  ...



https://www.google.bg/search?q=audi+b5+2000+s4+facelift&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=rnnVUd-EL4rIsgaWkYCoDQ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1024&bih=630#tbm=isch&sa=1&q=audi+b5+2000+avant+facelift&oq=audi+b5+2000+avant+facelift&gs_l=img.3...15167.17395.0.18328.6.6.0.0.0.0.108.545.5j1.6.0...0.0.0..1c.1.17.img.E6dQkADbNUg&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.48705608,d.Yms&fp=962e369143afa2a6&biw=1024&bih=667&facrc=_&imgdii=_&imgrc=6hfhaSO8HFs1mM%3A%3BP5iPu90md34beM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.geilekarre.de%252Fupload%252Fmax%252F1850649.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.geilekarre.de%252Findex.php%253Fdetail%253D1850649%3B1024%3B768

Редактирано от zybcho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно той да няма понятие от Ауди... Кабели и фарове имаш по принцип, освен ако някой не се е изгаврил с колата да е резнал кабелите и не разбрах да е махнал фаровете за мъгла или да е махнал крушките от фаровете. Тоя линк не разбрах защо си го дал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как защо, за да покаже, че колата му е фейска. Колега, дай снимка на конзолата с климатроника, за да ни убедиш напълно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не се нерви ами погледни къде са ти кабелите за халогените ... Самите халогени имат ли крушки Н7 бушона наред ли и ако си готов с тая проверка и нямаш пак .... Сваляне на кората под мотора за да видиш там кабели има ли няма ли и какво се случва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ами проверих и нямам кабели, махнати са. Къде мога да си закупя нови някой знае ли ?

Thanks Mishle!

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си сигурен, че ги няма въпреки, че много ме съмнява, просто си дръпни един кабел 2.5мм многожилен от ключа за фаровете за мъгла до единия фар и от там прекарай и до другия. Куплунзи ако ти трябват можеш да вземеш от всяка автоморга, "маса" взимаш от купето някъде. Като отидеш да автоморгата огледай добре къде са свързани оригинално фаровете за мъгла и потърси на твоята кола на същото място кабелите по цветове. Много рядко е да няма фарове за мъгла, а само да се включва "дълъг" стоп отзад като натиснеш бутона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...