Jump to content

Проблем с климатика a4 b6


yavkatapk

Recommended Posts

  • Отговори 65
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Еми не намирам отговора да си работи когато иска в компресора съм сигурен на 1000 %, и все пак за това пиша за да получа някаква насока 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз смених радиатор  на една б7 след такива показания,стария беше бая запушен,може да смениш датчика превантивно  , налягането трябва да около 12 -17 бара ,показва ли 33 бара има запушване .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменях го датчика от  една за части, ще опитам от един приятел на него си му бачка да пробвам с неговия. Ако не ще търся проблема някъде за запушване по системата 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги продължавам с датчиците смених 2 единия показа късо, другия показа слаб сигнал, ще пробвам с още няколко, странното е че взех от на един приятел колата и като го монтирах пак не тръгва, върнахме го пак на неговата и си бачка как си требе 🤔🤔

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, взех чисто нов датчик и след монтажа му пак същото, при първо включване на климатика има лек шум като на перка (но електрическата перка не тръгва) това нещо е около 3 4 секунди и светва екон и спира, друго което забележи като свалях датчици от 2 други коли като отвия датчика се чуе едно тсс при моята не се чува, почвам да си мисля че имам запушване на системата някъде. На ваг Ком като закачахме датчиците проверихме налягането и беше 1 бар. Благодаря предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едни местенца, наричат се "Сервиз за автоклиматици", не е никак лоша идеята, да посетиш един такъв.

Желателно истински.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Slavi_mutev написа:

Здравейте колеги, взех чисто нов датчик и след монтажа му пак същото, при първо включване на климатика има лек шум като на перка (но електрическата перка не тръгва) това нещо е около 3 4 секунди и светва екон и спира, друго което забележи като свалях датчици от 2 други коли като отвия датчика се чуе едно тсс при моята не се чува, почвам да си мисля че имам запушване на системата някъде. На ваг Ком като закачахме датчиците проверихме налягането и беше 1 бар. Благодаря предварително. 

Сложи оригинален и ,ще се оправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...