Jump to content

Спешно сервиз за мултитроник в София


Kissman

Recommended Posts

Колеги,предварително се извинявам че пускам пак тема за моята кутия мултитроник но искам да събера повече мнения от хора които са ползвали подобни услуги за ремонт и са останали доволни .Бързам веднага да уточня че варианта с Мишо отпада понеже е в Германия до септември.Добър избор е и сервиза на Коко в Малинова долина,за който има само положителни мнения, но ме интересуват и други възможни алтернативи -например някой има ли впечетление как се справят е сервиза на Черни връх? Или някъде другаде ??Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колега,но не разбирам този Нетко от Захарна фабрика работи в сервиза под моста Чавдар ли??защото имам линк отдолу за този сервиз....не разбирам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Здравейте колеги, предварително се извинявам на колегата че ползвам темата му но и аз имам нужда спешно от сервиз за скорости където правят и мултитроници в София.Ще съм много благодарен ако някой ми посочи сервиз където разбират.:flehan::flehan::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж Мишо дали е в България,иначе съм чувал добри отзиви и за Коко (мога да ти дам телефоните им)и има също един сервиз,който всички предполагам знаят,но незнам как работят-по Драгалевското шосе в посока Околовръстното,вдясно по посока на движението,в началото почти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...