Jump to content

FRENI (!) на таблото


Вито

Recommended Posts

Здравейте колеги!

 

От време на време излиза FRENI (!) на таблото със звукова сигнализация три бипа. Прави ми впечатление, че се случва когато вдигам скоростта рязко, след като съм я запалил сутринта за работа.

 

Имали ли сте такива инфикация? Минавал съм на компютърна диагностика. Дава грешка "Липсващото измерване на климатроника и температурата".

 

Мерси,

Вито

 

 

Редактирано от Вито
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Мерси за отговорите. Ще я проверя.

Лампата на ESP-то непресветва. Само "FRENI" с голяма червена "!"

 

Да. Излиза сигнализацията, когато се засиля и рязко спирам.

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте,

 

Проблема е разрешен. Алармата изчезна.

 

Да, много суха е била от към спирачна течност.  Смяна на спирачната течност, ремонт на спирачната помпа и смяна на накладки.

 

Мерси отново за насоките.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Значи от акумулатора ще е най накрая защото не ми е добър много много даже днеска ток ми даваха че не можах да запаля сутринта ? Благодаря колеги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на колегата, ще използвам темата му тъй като имам същия проблем. При мен обикновено сутрин на студен двигател ми излиза тази индикация FRENI, спирачна течност си има, смених датчика за ниво на спирачната течност, но продължава да си пищи. Моля Ви за препоръки, къде може да е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е сутрин при палене, значи че акумулатора е слаб. 

Излиза ако по време на палене държиш натисната спирачката. Ако не палиш с натисната спирачка, не пищи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паленете е без натискане на спирачката и пищенето си го има. Вероятно сте прави за акумулатора, ще го проверя.

Благодаря за съдействието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Извинявам се че ползвам темата на колегата но и аз имам подобен проблем само че на мен пи присвятква така след като изгася колата от контакт смених акумулатор, спирачна течност накладки и не се спира тва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен тази индикация се появи при слаб акумулатор(три сигнала) сутрин при първо палене. След смяна на акумулатора индикацията изчезна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 7/17/2013 at 13:34, Вито написа:

Здравейте колеги!

 

От време на време излиза FRENI (!) на таблото със звукова сигнализация три бипа. Прави ми впечатление, че се случва когато вдигам скоростта рязко, след като съм я запалил сутринта за работа.

 

Имали ли сте такива инфикация? Минавал съм на компютърна диагностика. Дава грешка "Липсващото измерване на климатроника и температурата".

 

Мерси,

Вито

 

 

Смени си надкладките моето беше същото

На 1/26/2018 at 22:35, n1koo0 написа:

20180126_222149.jpg

Помогнете ?

Смениси надклатките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...