Jump to content

Загуба на масло


audi 1.8 t 180 hp

Recommended Posts

Не е достатъчно много за да припушва според мен. Виж и за масло в антифриза. Иначе турбо... Съа сигурност не е от маслото ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги  мисля да изкажа мнение ( от личен опит ) с моята каруца  1-во  на колегата  black-white  напълно нормално е  да ти харчи масло може да си спокоен  колкото до турбината....там нещата са много спорни най вероятно имаш износени гумички на клапани ако пуши разбира се  всички а3  с турбина страдат от това   а ако те притеснява турбото откачи маркуча и виж дали омаслява 2-ри симптом е ако турбината вие . аз за съжаление съм  минал през всички ремонтни стадии по този двигател и ми е омръзнало от псевдо разбирачи ( майстори )  които искат само да ти вземат парите . а относно маслото карай си само с мотул    свещи  биту  бобини биту и тн. а бе общо взето което братята шваби са казали .ако имаш някакви колебания пиши  и с радост ще ти споделя моят опит   

П.С.  с каква скоростна кутия си също има значение аз сам автомат и харча 1.5л за 1000 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1,5л на 1000км!? И това за теб е нормално!?? [emoji43][emoji43] Дори за "братята шваби" е извън всякакви норми! Та ти зареждаш масло и допълваш гориво на бензиностанциите.

И какво общо има скоростната...? [emoji55]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега моля да ме извиниш за правописната грешка 10 000 км.    и има значение трансмисията поне братята шваби казват така 

( или ние както винаги сме по компетентни от тях :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...