Jump to content

LED Осветление


zybcho

Recommended Posts

Колеги, гледал съм доста клипчета и снимки на тунинговани коли с неон и лед светлинки inside, поразгледах малко сайтове, форуми и мнения и осъзнах че не е скъпо да се направи това нещо. След доста чудене осъзнах, че съм се спрял на RGB многоцветна лента, и тук идва моментът за съвет от форума. Та питането ми е следното: Какви сегменти ще за ми нужни за инсталацията? Мисля, че знам как да си я направя сам но ми трябва професионално мнение. Според нещата които съм чел, мисля че не ми трябва захранване защото контролера и LED лентата работят на 12V. Каква мощност трябва да е контролера и трябва ли да има някакви други неща в инсталацията и как да ги съединя? :)

Благодаря!

 

P.S.:

 

Спрял съм се на RGB LED лента и също така искам да е с контролер с дистанционно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

доста неща си осъзнал.....но явно още не си осъзнал , че си на път да направиш страшна цигания с тия диоди.....

И пак в българския форум идва момента, в който вместо да ти дадат съвет ти казват лично мнение за нещата от живота...

NO THANKS :rotcol:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойто момче, ти недей да ми обесняваш какъв по народност е форума , който си открил едва наскоро и веднага искаш да получиш готова смляна информаци без да си направиш труда да потърсиш сам отговорите, които са писани многократно - та това те прави консуматор и според мен не заслужаваш каквато и да била помощ.... успех с начинанието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Ако няма какво да казвате по темата просто си замълчете, ако ще да става цигания това си е моя работа. Помолих за съвет някого по-компетентен от мен, а не за мнение някого, когото не познавам и не ме интересува какво ще каже. Моля не коментирайте повече която и да е тема, ако нямате какво да казвате.

Благодаря!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този раздел е за вече осъществени проекти, а не за въпроси как тепърва нещо да се прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...