Jump to content

колата грее


assyyy.88

Recommended Posts

Аз ако бях грамотен,нямаше да ходя по разни сервизи и да пиша тук,а направо щях да си оправя колата...ако господина се смята за много по грамотен ще дойде да ми ремонтира автомобила.Или ще изкаже компетенцията си в писмен варянт,толкова елементарно,че да го разбере неграмотния и да си оправи колата............................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зададоха ти елементарен въпрос - изпарителя на газовата с тройници ли е хванат към охладителната система или е вързан последователно. Отговора беше - газовата е вързана правилно. Дреме му на някой какво смята за правилно "майстора" или ти. Питането е с тройници ли е или не?

Ако отговориш на тоя въпрос Шнура в 2 реда ще ти каже как да си решиш проблема.

И няма какво да се сърдиш, правописа се учи в 3-ти клас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

оказа се,че радиатора на парното е запушен и там прави тапа сега парното е шунтирано и колата работи перфектно.Ако някои мойе да ми кайе куде мога да закарам да сменят радиаторчето и колко пари ще струва ще съм благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кoега смени си го сам. Трябва ти само едно фото апаратче, малко стикерчета ( да си надписваш коя букса от кое си я извадил) и няколко инструмента, който има във всеки багажник и един свободен ден.Има и тема в " направи си сам". 

Иначе до колкото си съм чел по темите се говори за цена около 200лв, но може да се свъpжиш с колегата buzzi-0888708765

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,аз мисля също сам да го сменя,прочетох темата в направи си сам и много ми помогна.Аз лесно ще го разглобя ама как щте го събирам незнам хахха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте. Колата се оправи,просто запушено радиаторче на парното,сода каустик,и колата се оправи :dance:  много съм доволен,благодаря за съветите които ми дадохте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...