Jump to content

3.0 ТДИ или 3.0 ТФСИ на А6 след 2009г.


Recommended Posts

После идете разправяйте, че в България било криза тука се хвърлят едни цифри с 4 - 5 числа като нищо. Защо смяташ само 3 литра направо го направи 16/100 за 30000 хиляди километра това са 4800 литра * 2.60   =  12 480  лева за гориво и после било криза, защо въобще кола, която струва 16 000 - 18 000 лева трябва да харчи  толкова пари за гориво, а те  са 12 480 - 2340 = 10 140 лева и после иди разправяй, че било криза, тука явно никой не го бъркат 3 литра на 100 бензин повече бати батките сте честно.

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 112
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Все пак се говори през гледната точна, че някой има пари да си позволи таква кола и по въпроса с цените на горивото нищо не можем да направим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде видя да обсъждаме кола за 16 000 лв..... обсъжданото S4 e в диапазона 55 000 - 65 000 лв., а желанато А4 е над 40 000 лв.

 

За това и в сметката има голяма сума в графата "обезценяване" и "данъци"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо разликата е нищожна на фона на разликата между 2,0 тфси и 3,0 тфси. Приеми че има хора за които 3-4 литра на 100 км. не са важни. Който иска икономия си купува 2,0 тди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е твоята кола. С малко пазарлък може да падне до към 25к евра.

Даже е по-красива от седана.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е твоята кола. С малко пазарлък може да падне до към 25к евра.

Даже е по-красива от седана.

Хубава е колата наистина.Колега как ги намираш тези коли незнам.От вчера разглеждам коли на този саит и тази кола не съм я виждал.Камо ли че С4 ми вади само почти нови и на огромни пари.

Така като гледам с С4 маи съм се надценил за момента.Маи повече ми се иска ,ама не ми стиска :)

Никои нищо не каза за Б7 която показах по горе.

Редактирано от manchorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б7-та е готина кола. Вътре само с този светлия салон ще имаш проблем с поддръжката, особенно ако имаш малки деца. Като цяло за мен е стара концепция вече. Няма ги тези глезотии като SD карти, навигация, която се ъпдейт всяка година и работи перфектно. Не знам, според мен или изчакай още или вземи по-евтина Б7-ца, а и тази има разлика от 5г спрямо S4-та. Разходите по обслужване ще са ти същите, с изключение на каското. Масло, филтри, накладки, дискове и т.н ще ти е сходно. 

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днес ходих да гледам светло синята Б7-ца,и като цяло ми хареса доста колата.Напълно обслужена е за 30к км. или 2години.Питах кога трябва да се сменя ангренажния ремак и ми казаха чак на 180к км.Колата е доста запазена и вътрешно и външно.Таблото си е като на чисто нова кола.Единственото което не ми хареса е че ако я регистрирам с БГ. номера гаранцията маи неважи.И другото което не ми хареса е,че в мобилето я бяха намалили с 1к евро а на място цената беше старата,за което ми обясниха че намалението било за 1 седмица и тем подобни глупости.В понеделник чакам да ми дадат отговор дали може да я капарирам и да стои при тях 2 месеца след което да си я платя нацяло и да си я взимам.Ще се пребирам в БГ. за нова година и това ми е проблем.Някакси двигателя ми звуче6е от близо като го слушах като много тих дизел :)Нормално ли е това за 2.0ТФСИ,някаде бях чел че работил по шумно от 1.8 Т.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един може би тъп въпрос,ама да си питам.В жабката на колата нямаше нито ЦД ченджър нито нищо.ЦД то на навигацията чете ли музикални дискове,или е само за навито,и ако е само за навито от СД картите ли мога да си слушам музика само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

3.0 TFSI при маднес само с чип. Това се дължало на "ограничен софтуерно с доста занижени заводско показатели ". По темата питах колега с А6 авант 3.0TFSI за разхода и ми каза градско Варна по-главните булеварди с нормално каране я смъква на 12 когато я настъпва 15-16.

10420285_833893363298389_439309153061783


 

Редактирано от boc_ko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...