Jump to content

Задно лого на A4 B5 комби


nicksp

Recommended Posts

Здравейте,

 

От началото на лятото карам A4 2001 комби. Вчера видях, че някой селянин/циганин ми е тафил задното лого (логото на капака на багажника). Останали са само следите от лепило и леки драскотини в едната част (по което съдя, че някой го е махнал, а не се е отлепило сам?).

 

Обмислям два варианта: 1. да разкарам оставащото лепило и да карам без лого; 2. да намеря отнякъде лого и да си залепя.

 

Изглежда, че тези логота са метални. Някой знае ли откъде мога да намеря такова лого (Илиянци)? Някакви други съвети?

Редактирано от nicksp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

четирите кръга ли са ти взели ?!

ако е това от моргата ходи си вземи :)

 

Това ли е единственото място?

 

Прилагам снимков материал: 

LQ0p9iT.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може или от автоморга или ново от порше,за други места не се сещам откъде да го купиш.Може и някаква китайка от магазините по симеон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колегата пуснал темата явно не разбра въпроса ти.Към колегата пуснал темата-drob4o имаше в предвид,че логото ти може да е паднало и от водоструйка в някоя автомивка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Не съм ходил на автомивка и не съм мил с водоструйка или пароструйка.

Помислих, че е съвет как да махна остатъчното лепило без да изстържа боята.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старото двойно лепещо можеш да отстраниш с една гумена шайба с накрайник за бормашина,само че беше нещо от порядъка на 20-25лв.,та няма смисъл да ги даваш тези пари.Пробвай да отстраниш колкото можеш на ръка/с палец имам в предвид/,а останалото по принцип пада с малко коресилин без проблем.Има вариант след употребата на коресилина лака малко да помътнее,но ако имаш някоя непретенциозна паста за полиране под ръка,всичко е ок.Малко е филм,но за съжаление докато по улиците кръжат разни наркоманчета и малоумници,ще е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Мерси, ще пробвам.

Наистина мислех че това време е отминало.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е лепило от двойно залепящият материал. Най добре се махат със йод-бензин. Няма и следа да има и се продава в аптеките по 1-2 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...