Jump to content

Зимни гуми 195/65/15


Recommended Posts

Здравейте купих си CONTINENTAL TS 850 .Някой може ли да ми каже това нормално ли е???

Питах няколко гумаджии и ми казват че това е снадката на гумата.

post-58104-0-69755600-1385827209_thumb.j

post-58104-0-13033200-1385827222_thumb.j

Редактирано от ***TARANTUL@***
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 104
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да нормално, даже като погледнеш отвън изглежда сякаш е леко вдлъбната гумата. На някои гуми е повече видим, а на някои е по-малък/невидим този участък. Снимай и отвън борда на гумата дали е това, за което говорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ContiWinterContact TS 850 са на първо място при зимните гуми. Миналата година взех от Диана карах един сезон с тях и днес взимам още едни нови от Медина Мед , че Диана имаха само 4бр в наличност в София от този размер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде престанете да купувате от това конти де... уплашихте зимата :)

Мойте впечатления за малкото сняг където вална, но пък в Перник доволно бяха лъснати улиците... от хубав и гладък лед се справиха, мисля като миналата година :).

Сега ще чакаме още сняг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то хубаво накупихме, ама снегО го нема :lol:

Чакам да стане по "леш" времето и сняг навсякъде да видя как ше се  държи колицата, но за сега си оставам с чакането. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да е имало вътре, не те разбрах.

Миналата година пак със същия модел Conti чисто нови качих, без проблеми, едиа доста стръмна, заснежена и непочистена павирана улица в Перник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Хайде от днес с ContiWinterContact TS 850 DOT4513

Изключително недоволен съм от точно този Континентал. Втора гума срязвам за 3000 км, като втората беше на 3 дена. Дайте идея за гуми с по-здрав борд.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

По тя логика и Континентала може да е недоволен от теб. 3 години съм карал такива (с меки страници) на мерцедеса и не съм късал гума. А мишелина го скъсах за няма и месец 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Дайте идея за гуми с по-здрав борд

Bridgestone групата, са с едни от най-здравите бордове.

Новия Firestone го дават из челните места във всички класации, шарката изглежда много добре, но нямам лични впечатления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това,че си срязал гумата-трябва да благодариш на ПЪТНОТО,а не да хулиш гума на три дена.В София може и да сте с перфектните пътища,ама ела да караш в моя край-само танк минава на места.Извинявам се,ако съм обидил някой,но не се сдържах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Дайте идея за гуми с по-здрав борд.

Bridgestone примерно, както е казал колегата по - горе. Аз лично карам с такива, че бая дупки и т.н. има, а не вози кой знае колко по зле, така или иначе А3-ката не е лимузина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дилемата е дали да купя още една или да ги разкарам 3-те здрави. Бриджстон карам летни и съм много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с тоя континентал 850 в момента и нямам проблеми, макар и да минах през некОлко моШни дупки по принуда и засичания. Нищо им няма за момента, само се надявам да падне сняг щото имах щастието само за 1 ден да карам по "снежно" :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Здравейте купих си CONTINENTAL TS 850 .Някой може ли да ми каже това нормално ли е???

Питах няколко гумаджии и ми казват че това е снадката на гумата.

 

 

Да нормално, даже като погледнеш отвън изглежда сякаш е леко вдлъбната гумата. На някои гуми е повече видим, а на някои е по-малък/невидим този участък. Снимай и отвън борда на гумата дали е това, за което говорим.

 

 

Здравейте , аз имам подобен проблем .

Пролетта купих две гуми Uniroyal RainExpert 175/65/14  , след два , три месеца каране забелязах т.н. вдлъбнатини по борда на  гумата . Странното  е , че при мен вдлъбнатините ги има на  3-4 места , на всяка от гумите . Това нормално ли е според Вас ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече 9-та год. си търкалям GISLAVED(мисля че бяха шведси-където би трябвало да има мнооого сняг) отпред и съм много доволен никъде несъм закъсвал,отзад една LASSA втора употреба и се държи много прилично,поне това е моето мнение за тези гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...