Jump to content

Централно заключване, вакуум помпа


mshbul

Recommended Posts

За маншончето - от Голф 3 са силиконови прозрачни, както беше писано някъде по-горе и  стават перфектно, а и издържат много повече. Маклко се намокря оста за да се плъзга и се сваля силиконовото маншонче и се слага на нашите машинки и заспива. При мен така реших проблема.

Редактирано от d_anev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

То и на 100 Ц4 са друг вид маншоните и са доказали се във времето. Взаимо заменяеми са. Още не ми е ясно как може да се занимавате с глупости при положение, че избор по моргите колкото си искате.

Обявявам ви цена 5лв. за здраво оргиналдъ маншонче :)

Редактирано от krasitt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте колеги !

От няколко дни и аз вече съм горд собственик на ауди а8 (1999) и установавям скрити проблеми по колата един от който е точно това маншонче на багажника обиколих 6 сервиза докато установат че това е проблема !!! Просто ужас какви сервизи имаме ...

сега започвам и аз да се мъча да го направя това маншонче че да работи че голяма беля с тва вакум заключване затваря си която си поиска врата . Утре ще ходя да потърся дали ще намера само маншонче да си купя или ще трябва да я взимам комплект с другата част.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се продава отделно маншона но го взех на добра цена от една морга . Маншона с вакум машинката ми излезна 10 лева и е от голф 3 :)

Ето как изглежда зглобен с новото маншонче.

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=klz1441732291f.jpg

Колеги Благодаря ви много за помоща.

Редактирано от ORiiON
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще държи. 

Предполагам, че замяната им с гумени, които се скапват след 15г. е грешка в програмата да платиш още 1 път колата за 10г. - трябвало е това да става до 10г, а то става след 15г. Явно и в ауди правят грешки.

 

Продават само цял вакуумен механизъм за някаква крупна сума верятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Здравейте колеги проблемът се появи пак но този път е по-сериозен не затваря никоя врата . Но помпата се чува че работи ! Вслушах се дали се чува да издиша от някъде но нищо не се чува преди когато маншончето на багажника беше скъсано се чуваше ясно че съска от там, а сега нищо :(

 

Редактирано от ORiiON
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглобих корите в багажника и намерих вакум помпата махнах маркучите и тръгнах да заключвам но нищо .. нито дърпа нито духа а се чува че работи. ??? какво да правя ...нова помпа ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да го отключиш трябва да извадиш маркуча от вакум помпата и да смучеш и ще се отвори ...

При мен се оказа че проблемът е перката на вакум помпата , дроб сърма е .

Утре ще ми дойде новата помпа не знам само дали номера и ще е същия и дали ще има нужда от обучение .

Някой ако знае да пише и как става самото обучение , за съжаление съм без дистанционно и съм само с един ключ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...