Jump to content

КОРМИЛНА КОЛОНА


waif

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Отговори 146
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Вчера се позабавлявах с една кормилна колона отключваше и заключваше едвам едвам, направих и малко интервенций  и заработи перфектно искам да кача снимки но както винаги в този форум качването на снимки и цитирането на мнение е тегава работа.Някой ако му се разправя мога да му изпратя снимките и да ги качи.Проблема въобще не е в пластмасовите части :).

Редактирано от sunshai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качи снимките във фейсбук, с X PROG ли копира данните от едната колона в другата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава доста неща се подменяха с нови ;) сега има "решения"

Това само показва упадъка на поддръжката и какви карат вече 4ф-ки.

Вчера се позабавлявах с една кормилна колона отключваше и заключваше едвам едвам, направих и малко интервенций  и заработи перфектно искам да кача снимки но както винаги в този форум качването на снимки и цитирането на мнение е тегава работа.Някой ако му се разправя мога да му изпратя снимките и да ги качи.Проблема въобще не е в пластмасовите части :).

Проблема е в теб, не във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефчо не съм сменял колона а само я ремонтирах.

Hitsiderov щом проблема е в мен значи няма да гледаме снимки :nixweiss: ...елементарно!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е в 5-те мегабайта дето ти предоставят от форума... което си е за никъде.

 

Качи ги във photobucket и може да постнеш линковете после или направо снимките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарежете го шпека, само си чеша езика. Реално погледнато, ако я нямаше втората употреба, шпека реално нямаше да кара A6 4F.

sunshai качи снимките, имаш ли XPROG да копираш данните от MCU-то?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става ясно че проблема не е в пластмасовото колело!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Микроключетата? или електрониката?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е в мотора който задвижва механизма и е хубаво да се смени релето което управлява мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте колеги. Някой знае ли дали има причина този проблем на 4F да се появява след скапване на акумулатора или е просто съвпадение ? И ми е интересно какво точно се прецаква там защото след изтриване на грешката колата си палеше без проблеми около 3 седмици и днес пак същия проблем. Ще съм много благодарен ако ми кажете какви са вариантите за ремонт 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато отключва и заключва волана звука нормално ли се чува или е по слаб...да кажем "лениво" се отключва и заключва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам наблюдение, че на една А6-ца на 140000 се отключва както казваш малко по-лениво, а на А6-ца на 240000 трака доста по-осезаемо, та и аз живо се интересувам кое от двете е по-нормално...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми трака все едно гърми еърбега.

Тези 1500 лв за нова колона, не е ли по-добре да се инвестират за лаптоп и кабел за в багажника?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е защо 1500 лева ,вземи един лаптоп от продавалника и един кабел за 100 кинта и си баро с 6-ца.Незнам дали го осъзнаваш ,но е безмислено нова техника за да се чисти грешка на милионник:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато отключва и заключва волана звука нормално ли се чува или е по слаб...да кажем "лениво" се отключва и заключва?

Нормално се отключва по принцип обаче сега не реагира изобщо 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...