Jump to content

Madness Motorsport RS6 V10


Recommended Posts

  • Отговори 209
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

неква ирония долавям ,лекичко така...

чувствителни сте като лакмус ,вие батките разбиратели

Не сме батки разбиратели.Чувствителни сме като пулпит ако питаш мене :D.Да си прочета в нета колко държи кутията не ми помага много. :) Иначе евала на Маднес.Пожелавам  безпроблемни 1001кс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, чудех се дали кутията я дават за толкова? :) Поне така пише на разни места, а преди няколко дни мой познат ми каза, че неговата на S8 D3 била до 840нм. Няма логика просто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

с единия РС бяхме на Кондьофрей, където не показахме желаните резултати. затова след състезанието си поиграхме доста, след което направихме няколко замервания с Reacelogic. 

 

0-100 - 3.2 sec, 
1/4 mile@11.1 sec.

60ft - 1.7

 

video:

https://www.facebook.com/photo.php?v=733346483353078&set=vb.119106951443704&type=2&theater

Редактирано от devil_vas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво толкова препитахте по колата, че е свалила почти 1секунда.  :lupe:, спрямо Кондофрей?

Очаквах на Коньо по-добри времена, а гледах, че се върти около ниски 12ки и високи 11ки, проблем ли имаше или просто това са времената на тези коли?

 

 

И терминалата от 193км/ч не е ли прекалено ниска за 11.1сек време и толкова мощна кола (при все, че тежи +2000кг), такава терминална дава А4 1.8Т куатро 305коня на гуми, което дава времена от 11.8 до 12.4сек само, че на писта Кондофрей?

 

Имаш ли наблюдения какви времена дава стоково RS6 на писта обаче (не по уред), на последния драг имаше едно, което даваше 12.7-12.8сек. преди това май пак съм мяркал стоково да дава подобно време?

Чипосана също ми е интересно да споделиш, ако имаш представа какви времена прави  :lupe:  , че са ми доста интересни тези коли  :zustimm:

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имахме проблем със стартирането на Кондьо, турбините не правеха желаното налягане при старт от място, 60-те фута бяха над 2 сек. (2.1, 2.2). тези неща изчистихме. 

 

иначе с чип и ауспуси имаме 11.3 на Тимпаки, Гърция (предвид, че пистата там е на уникално разположение - 0 метра надморска)

сега на Сливен ще видим с чип, ауспуси и хибридки какво ще е времето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имахме проблем със стартирането на Кондьо, турбините не правеха желаното налягане при старт от място, 60-те фута бяха над 2 сек. (2.1, 2.2). тези неща изчистихме. 

 

иначе с чип и ауспуси имаме 11.3 на Тимпаки, Гърция (предвид, че пистата там е на уникално разположение - 0 метра надморска)

сега на Сливен ще видим с чип, ауспуси и хибридки какво ще е времето :)

 

:zustimm: 

2.1-2.2сек найстина си е слабо за 4х4 с 1.7-1.9сек нещата си идват на место като времена :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:zustimm: 

2.1-2.2сек найстина си е слабо за 4х4 с 1.7-1.9сек нещата си идват на место като времена :-)

На Сливен ще присъства и РС6, подготвена от Sportmile Polska ,  ще е доста интересно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще бъдат ли допускани нитро системи в клас 500+ :D

 

 

Бутилката може да бъде предадена на организаторите , надявам се че не е проблем ? А и още един въпрос - в клас 500 + не се ли допускат автомобили с нитросистема . 

Редактирано от drob4o
Цитиране на предишен пост със снимка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще бъдат ли допускани нитро системи в клас 500+ :D

 

 

Иван не е споменавал клас.  :nixweiss: Щом на Кондьо в 500+ се допуснаха коли с доработки далеч над софтуерна намеса, не виждам драма и за нитрото конкретно на тази кола.  :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още не са ми ясни правилата на този клас, но колкото повече коли - толкова по-добре. иначе предвид какви коли караха предния път, кола с нитро не би следвало да има проблем да кара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още не са ми ясни правилата на този клас, но колкото повече коли - толкова по-добре. иначе предвид какви коли караха предния път, кола с нитро не би следвало да има проблем да кара.

Има проблем , не може да се кара с нитро в 500+ , ще се сваля бутилката .

:lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

нашите дадоха 11.5 и двете (чакаме резултатите за терминална и 60 фута)

имаше една червена на Sportmile Polska 950 коня даде 11.4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10446405_10202052235250469_433049101_n.j

времената от Сливен

 

Audi RS6 PB0900PC

11,666 sec.// 187,17 km/h// 1,939

11,751 sec.// 200,04 km/h// 1,98
 

 

Audi RS6 CA0345TH

11,55 sec.// 189,36 km/h // 1,787

11,596 sec.// 199,11 km/h// 1,846

 

за сравнение RS6 на Sportmile от същото състезание, която е 959 h.p. 1100 Nm с нитро!!!

 

11,431 sec// 212 km/h//  2,013
11,769 sec// 198,25 km/h// 1,916

 

1982149_701302966574803_4822851261008407

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота колата не пръскаше нитро и направи 2 единствени старта заради дъждовното време. Времената от тях са тези, които си постнал. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червената, ако беше направила няколко старта на хубавото време мисля спокойно може да падне до 11.1-11.2сек без нитро, а терминалната и е с поне 10-20км/ч по-висока от тази на комбитата  :zustimm:  така, че не виждам място за сравнение и не знам, защо Васко споменава колата в темата и си прави антиреклама?

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...