Jump to content

A6 не включи перка


Eleganc3

Recommended Posts

Здравейте , от 1 седмица притежава а6 2.8 газ .Имам доста проблеми като прекъсване , придърпване но това не ме плаши толкова .Днес сутринта в поредното задръстване колата си седеше на 90 градуса , спрях на 1 място за около 15 минути колата беше със загасен двигател .След 15 мин потеглям и стрелката започна да подмина 90 стигна до първата след 90 , още малко стигна и до 2-рата а перка не се включи стигнах до работа така лека по леко .Спрях загасих двигателя след 2-3 минути дадох на контакт и уреда скочи в 120 градуса .

Някои има ли си идея кога включва перка ?

Тази перка като на бмв-тата ли е силиконова като стигне определени градуси и се включва високото ?

Така като загледах ако има проблем трябва ли да се разглоби предницата за да се смени въпросната перка ?

 

Благодаря ви за евентуалните отговори , иначе съм много доволен от колата страхотна возия .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сега пак го подкарах и стигна този път 120 градуса вътре се разпищя , вдигнах капака маркучите нормално топли .Мисля си че ако е 120 градуса ще изкипи през капачката , най-вероятно според мен  е някой датчик ,които показва .Може ли поне да ме насочите къде да го търся .

Благодаря ви .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вероятност термостата да не се отваря и от там да идват проблема.Не карай колата така че следващите проблеми са много по-сериозни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги намерих проблема , сутринта паля колата уреда ми показва 90 градуса  :flipoff: . Може ли поне малко да ме насочите къде да търся датчик или да го закачат да видят за грешка ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...