Jump to content

Съвет за Видеорегистратор, каква марка и модел.


Recommended Posts

https://m.emag.bg/videoregistrator-dvr-kamera-za-kola-2-7-incha-g-sensor-at-t801/pd/DGY29YBBM/

 

За този какво ще кажете? Има добра камера, 170 градуса и 8 диода...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 469
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Кое му е доброто на камерата? 480п ли?

 

DVR Камера за кола AT T801 2.7" 1080P HD - това "HD" вече и на тиганите го слагат...

Камера: 12MP - снимки не са нужни
Ъгъл на заснемане: 170 градуса - ОК
LCD Дисплей: 2.7 инча - не е нужен
Висока резолюция: 1280x480@30fps - HD ама друг път...
Аудио: Вграден микрофон и говорител - ненужни
Нощен режим:8 инфрачервен LED диоди - ненужни
G-Sensor - безсмислен
Детектор за движение - ненужно
Цикличен запис: Поддържа - ОК
Батерия: Li-ion battery 3.7V/400mAh - ненужно

 

14900лв. - :shocked:

 

Тва някакъв майтап ще да е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 minutes ago, ogip said:

Тва някакъв майтап ще да е...

Просто emag са ден-година храни ! 

Разчитат на многото реклама, сравнително уж добрите цени преди година,две .... и хората се лъжат.

Какво прави рекламата... ебаси . Хората свикнаха с името и им е по-лесно да влезнат там, а че ги цакат някакви мамалигари с топла бира и студена скара - не е важно .

OLX също станаха много нагли и масово хората се местят в Базар.

 

Колежке, отвори гиърбест и си купи нормална камера за една трета от цената. Не им разбирам какво трябва да имат и какво не, колегата @ogip може да помогне за това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ogip написа:

Кое му е доброто на камерата? 480п ли?

 

DVR Камера за кола AT T801 2.7" 1080P HD - това "HD" вече и на тиганите го слагат...

Камера: 12MP - снимки не са нужни
Ъгъл на заснемане: 170 градуса - ОК
LCD Дисплей: 2.7 инча - не е нужен
Висока резолюция: 1280x480@30fps - HD ама друг път...
Аудио: Вграден микрофон и говорител - ненужни
Нощен режим:8 инфрачервен LED диоди - ненужни
G-Sensor - безсмислен
Детектор за движение - ненужно
Цикличен запис: Поддържа - ОК
Батерия: Li-ion battery 3.7V/400mAh - ненужно

 

14900лв. - :shocked:

 

Тва някакъв майтап ще да е...

Ти направо ме съсипа... Хахахах Аз преди 1 седмица писах тука за съвет ама глас в пустиня и взех, че го поръчах този, само че не от Емаг, а от сайта на фирмата - малко по-евтин и с бонус 16гб карта памет. 

Мен по-скоро тва full HD и 12те mp ме подлъга, ама свърши вече. Ще го пробва, ако не е ок - връщане и това е. Иначе гледах в YouTube видеа с такава камера и ми се сториха доста добри. А за нощното виждане, май повечето издишат... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Чебурашка написа:

Колежке, отвори гиърбест и си купи нормална камера за една трета от цената. 

Мхм, аз чакам две от там, 4-ти месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз прочетох не добри коментари за доставката им, затова ги изключих като вариант.  Дано ти пристигнат скоро

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 minute ago, Annabuhova said:

Хахахах Аз преди 1 седмица писах тука за съвет ама глас в пустиня и взех, че го поръчах този

 

а колко пъти трябва да отговаряме на едни и същи въпроси. Ако беше прочела темата която не е и особенно дълга щеше да видиш какво се препоръчва и откъде се взема......така че не виждам на какво се цупиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешко, първо - не виждам кой се цупи и второ - темата я изчетох 2 пъти и в 99% от коментарите се говори за А118 (който НЕ открих в БГ сайт), регистратори над бюджета ми или за чужди сайтове, от които нямам време да чакам, както вече казах. Та ако обичаш... 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Annabuhova said:

Аз преди 1 седмица писах тука за съвет ама глас в пустиня и взех, че го поръчах този

 

Анче аз това цитираното го намирам за цупене пък ти иди обяснявай че нямаш сестра.

 

Искаш хем еФтино, хем бързо и хем хубаво. А избери си две от тях и може да ти се даде съвет......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, поръчах си едно А118c/b40c

 

Обаче се оказа, че имало няколко производителя и май оригиналът е на VIOFO и е без /b40c.

Аз съм си поръчал менте на китайския оригинал. Може и да няма никакви разлики, ама знае ли човек.

 

Като сложа ще се разбере.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.viofo.com/car-dash-cam/18-a118c-car-dash-camera.html

това е оригиналния според мен.

 

Аз го поръчах от olx от някакъв странен чужд екземпляр. Не беше маркирал проверка и днес не го взех, защото малко ми е съмнителен и ще го чакам да отбележи проверка и тогава да го платя.

 

Би трябвало да е това, което ще получа, аз трудно забелязах, че са различни. Може и да не е по-лош.

https://www.gearbest.com/car-dvr/pp_375217.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монтирах въпросния регистратор, стана много добре, стига да задържи двустранната лепенка - пред сенника на тавана. Не се вижда много отвън не пречи. Той е предвиден да се лепи на стъклото, но там много ще се напича, а и огледалото пречи.

Много разправия беше да закарам захранване от бушоните през колонката и тавана до конзолата на тавана с лампите и управлението на шибидаха. Даже самото захранване е вътре и излиза само кабела. Изкарах си и за телефона да си зареждам.

 

Доволен съм от качеството на записа. За 1 час записва 6-7гб. С карта 16гб ще запише над 2 часа. Това стига. Сега ще видим като се напълни картата как ще се държи и какво ще трие.

 

Препоръчвам го, дано е надеждно и трайно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Поръчах си и аз прословутия видеорегистратор от Gearbest ,та как следите след това пратката?Получих номер ,но не знам къде да го ползвам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, AudiF@n said:

Получих номер ,но не знам къде да го ползвам?

В сайта на куриера/доставчика може би...?!

 

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В техен сайт пробвах и в няколко алтернативни ,но нищо ..

 

Едит: прочетох в един форум,че на шведските пощи им трябват 3-4 работни дни да вкарат тракинг номера в базата им.Ще чакаме и ще видим.

Редактирано от AudiF@n
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
On 2018-1-28 at 7:25 PM, nurv said:

За тракинг пробвай тук: https://m.17track.net/bg

@AudiF@n

Този сайт излезе най-добре синхронизиран с пратката.

 

On 2018-1-22 at 3:14 PM, martinich said:

Aз бях с белгийски пощи и нищо. Как да е, дано при теб дойде.

Днес ми се обадиха от нашите пощи,че пратката ми вече е в клона :)

Поръчката е направена на 19 Януари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взех видеорегистратора от пощата,тъй като по-рано не можех.Първите впечатления са ми по опаковката още.Тъй като и преди съм си поръчвал разни работи от Китай,на опаковката по нищо не личеше,че идва от там.Надписи на английски ,отбелязано тикче на подарък и стойност на пратката 15 и нещо долара,адрес на пращане Швеция ,Малмьо съответно шведски пощи.Може би това е изиграло някаква роля,тъй като пратки от страни извън ЕС и със стойност над 30 лв им се начислява 20% ДДС.

 

Пробвах да го сложа на стъклото,но това 3М тиксо или каквото е там не издържа и след 30 секунди пада камерката.Споделете с какво я закрепвате или откъде да си взема друго двойнозалепящо тиксо? Също така как свързвате (освен варианта със запалката) камерата към ел.инсталацията на колата,откъде взимате ток?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...