Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 6


sky

Recommended Posts

  • Отговори 961
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Към колегите със светла пластмаса около таблото, отразява ли ви много светлината по-светлата пластмаса, дразни ли? Защото гледам, че на по-новите изпълнения примерно от вътрешната страна около MMI-а е с черен мат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рядко срещаната комбинация с бутона за интерком и асистента за промяна на лентите (снимките са от един брониран екземпляр за продан в мобилето).

 

Микрофончетата на интеркома са в страничните огледала (тва ако някой реши да ретрофитва :)

 

zzkl.png

 

 И липсата на четири бутона за стъклата по обясними причини (за 50к евра толкоз  :hilezh: )

 

h56l.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Мобилето имаше и обява за А6 с бутон "валет". Доколкото се ориентирах в Интернет - някаква екстра колата да паркира сама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш пиши едно мейлче на ZF, и ги попитай, т.к. твоя случай е малко по-различен.

 

пп: хмммм интересно защо не мога да цитирам дадено мнение? Иначе горното е цитат  и отговор на поста на baba.

Редактирано от PAVKATA26
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Мобилето имаше и обява за А6 с бутон "валет". Доколкото се ориентирах в Интернет - някаква екстра колата да паркира сама.

 

Нее :) - идеята е ако дадеш колата на друг човек (да я кара, паркира) да няма достъп до багажник, резервоар и жабката. Затова и бутона обикновено е в жабката и се отваря само с друг ключ, но в 4F не съм виждал лично. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не споря. Бутонът обаче беше втори в редичката над климатроника,затова и ми направи впечатление,че там обикновено е празно. А и продавачът го беше подчертал дебело. Аз иначе по този клип се заблудих:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нее :) - идеята е ако дадеш колата на друг човек (да я кара, паркира) да няма достъп до багажник, резервоар и жабката. Затова и бутона обикновено е в жабката и се отваря само с друг ключ, но в 4F не съм виждал лично. 

На мен ми е над врътката на климатроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Emillion, аз също бях гледал обявата на А6-цата с "Valet" бутона - (както каза MSM) когато го натиснеш колата влиза в "valet mode" или по-точно заключва всичко възможно (жабка,багажник + ограничаване скоростта). Даже някъде по резултатите пишеше, че има и такъв ключ - valet key. Хубава екстра, за жалост НЕприложима в България. 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Америка колите се рекламират и продават със Максимум екстри, за разлика от Европа. Почти всички коли във по - високият ценови сегмент там са с Valet key и Valet mode.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не казва нищо за светлите пластмаси дразни ли при слънчево време, понеже изглеждат тоста по-красиво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех си чисто нова рамка около таблото от фейслифта, с черния мат вътре. Явно са се оплаквали хората от блестене, щом са направили промяната около екрана да не е сребристо, а черен мат :)

 

$_57.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще сменяш нещо централната ти конзола е за мен, даже тия дни ти обикалям квартала да видим с една ламаринка няма ли да ти отключим колата хахаха 

 

Иначе най-красивиите лайсни и централна конзола за мен са тези, всичко друго бледнее, на живо са още по-красиви в колата:

 

$_57.JPG

 

$_57.JPG

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се заглеждах за фейслифт на салона, но установих, че се събират много работи, освен рамките около арматурното табло и скоростния лост. Трябват и черни вентилационни отвори, и нов блок на климатроника, и около задната запалка панелът е различен. Ограничих се само с лъскавите бутони, като не посмях да сменя само този на ММИ, заради пъпката отгоре реших, че може би има допълнителна функция.

 

П.С. Н1995, не ти правя сметка на парите, даже много ти се радвам, но се замислих дали тези дни не похарчи пари колкото за нова кормилна колона. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя колконата е измислена. Скоро може и генерално решение да споделим :)

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

N1995

 

От ебей ли я поръча или от тук. Може ли да дадеш приблизителна цена, че и аз се замислям за такъв ъпдейт.

 

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...