Jump to content

Актуална цена за 4F 3.0 TDI


Recommended Posts

Според вас каква е реалната цена на седан с всички масови екстри, в много добро техническо и външно състояние?

Бонус има два комплекта джанти с гуми (18 летни и 17 зимни) и пълно каско :-)



година 2006-та, километри 165к (не мисля, че са пипани)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята я платих преди 3 месеца на 17к след пазарлък. Километраж 123к. реални с доказан произход, документи, фактури, книжки... всичко платено и два комплекта гуми 18", от които зимните ги хвърлих. Преди 1 500-600км и бяха сменени масла, спирачни течности, хидравлични течности и т.н. във Порше. Бутнах и около 700лв от цената. Реално има 1-2 дребни забележки като козметика, а автокъщите са пълни с гробета за по 15к. Цената и ставаше 18к, в случай че исках втори комплект 16" с чисто нови гуми закупени от Порше, това във връзка с факта, че и ти я предлагаш със 2 комплекта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра пара можеш да вземеш само и единствено ако приложиш фактури за направени ремонти /на сервизна книжка никой не вярва/. Моята беше 4.2 FSI, на 180 000 км и са я продали на третото вдигане на телефона. Не знам подробности, че бях оставил едни момчета да се занимават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята я платих преди 3 месеца на 17к след пазарлък. Километраж 123к. реални с доказан произход, документи, фактури, книжки... всичко платено и два комплекта гуми 18", от които зимните ги хвърлих. Преди 1 500-600км и бяха сменени масла, спирачни течности, хидравлични течности и т.н. във Порше. Бутнах и около 700лв от цената. Реално има 1-2 дребни забележки като козметика, а автокъщите са пълни с гробета за по 15к. Цената и ставаше 18к, в случай че исках втори комплект 16" с чисто нови гуми закупени от Порше, това във връзка с факта, че и ти я предлагаш със 2 комплекта.

Чисто любопитство,под каква форма и разбра произхода,питам защото като купувах моята в Германия на тези километри цената им тръгваше от 11 евро нагоре?Друг е момента,че 5 от скъпите 4ф ки и 4ф оллроад в мобиле.бг са между 350 и 500 000 км,каза ми го човек който се беше хванал за главата от търсене и ги беше закачил с кабел.За евтините не искам да си представям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички ремонти и сменени неща имам фактури :-) Все още не съм решил твърдо, т.к. изборът нещо не ми е много лесен. Мисля да отворя тема по въпроса, но нищо не пречи и тук да питам за предложения :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто любопитство,под каква форма и разбра произхода,питам защото като купувах моята в Германия на тези километри цената им тръгваше от 11 евро нагоре?Друг е момента,че 5 от скъпите 4ф ки и 4ф оллроад в мобиле.бг са между 350 и 500 000 км,каза ми го човек който се беше хванал за главата от търсене и ги беше закачил с кабел.За евтините не искам да си представям.

Търсих кола няколко месеца, повечето (дори и такива по 20к) бяха заминали отдавна. С кабел трудно, да не кажа невъзможно да им се четат километрите. Колата има документи и пълна история в Ауди, от както е купена до де попадна в мен, всички смени на масла, консумативи и ремонти, всичко е правено там. Аз съм и 3ти собственик, първи е германец, след мен бъглгарин и аз. Единствения начин да си сигурен в километрите въпреки едната топка фактури е смяната на маслата. Няма как колата да е била на 80 000 преди 3 месеца и магически на следваща диагностика във Ауди да е на 170к, а и когато винаги е била в оторизиран сервиз информацията се пази унифицирано за цялата мрежа от такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бил съм първи собственик на няколко Аудита, а и сегашното ми е такова. От 130 000 км започват по-сериозните проблеми в зависимост от модела - вериги, компресори, помпи за впръскване и т.н. В тази връзка - възможно е кола на 250 000 да е в по-добро състояние от кола на 150. Километрите не са най-важното, а как е поддържана.

Съвет към Sag: щом колата ти е добра си искай справедлива цена. Ще се намери кой да я плати....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SAG,що не се реши по-рано?Преди 2 седмици например. Аз тогава взех А6 2.7 тди, 2008 s-line за 19 500. Щях да искам да я видя със сигурност, въпреки че търсех дизел. Но както и да е свършен факт, ако наистина е поддържана както казваш и имаш всички документи за това, започни от около 20к и мисля, че с много лек коментар ще замине сравнително бързо. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втория комплект гуми + джанти с каското ти вдигат цената, реално излиза 18к. Добре е, щом е купувана от бг колата мисля че това е добра цена. Горе - долу максимума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...