Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Само това е но не става с него,това е за халогенните да светят когато се заключва и отключва колата.

post-86571-0-49405400-1397577373_thumb.j

Редактирано от mirkata821
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Цитиране на предходен пост!

и при мен беше така, трябва да се активират с компютър(VCDS)....като опцийте са две - или само тези дневни крушки да светват при контакт или заедно с габаритите....не се стряскай, бачкат си ;)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам върпос. Когато даде на контакт човека от клипчето се включва някакъв зумер. Когато аз дам на контакт това не се случва, НО когато пусна тест на таблото от VCDS-Lite ми го включва и го чувам. Къде може да е проблема и защо не се случва когато дам на контакт при явно работещ зумер. Поздрави.

 

 

 

 

Извинете, че пак повдигам мнението си, но не получих отговор. Някой има ли идея.

Редактирано от theshatter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Има ли значение, след като го имам зумера? Не е ли до настройка или нещо от сорта?

Редактирано от theshatter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да кажа че , фаровете ги пуснах без преходни букси и без програмиране  остава ми само решетката на халогените утре да я поръчам от Раино и сам готов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как ги пусна??

Sent from my iPhone using Tapatalk 11.a

Theshatter това със зумера съм го виждал само на американски автомобили

Sent from my iPhone using Tapatalk 11.a

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Theshatter това със зумера съм го виждал само на американски автомобили

Sent from my iPhone using Tapatalk 11.a

 

 

Разбрах мерси. Аз като полу-инженер действам по моята си логика - има зумер - защо не сработва :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без кабел до таблото само с преходни букси тръгват вс светлини без биксенона. Може колегата да прередил буксите.

Sent from my iPhone using Tapatalk 11.a

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mirkata821

Тоя бутон вдясно от ключа за фаровете е за функцията изпрати ме до вкъщи,като ти светят фаровете за мъгла при отключване и заключване на колата.

DRL бутон не виждам на това което си снимал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

 

А аз да ви питам при Б7-ците тези пластмасовите капачета(при мен е едно) при фаровете за мъгла, фабрично само по едно ли е защото се загледах и гледам че от едната страна го няма? Другото може ли да се свали, че се дразня когато няма симетрия?

Редактирано от zigfridson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без кабел до таблото само с преходни букси тръгват вс светлини без биксенона. Може колегата да прередил буксите.

Sent from my iPhone using Tapatal

значи заиграх се един ден да пробвам дали ште светне ксенона  и стана   сега накратко , взех от старите фарове буксите които са си в тях  буксата излиза на вътре  и се вади през капака на габарита ,  отрязах буксата на новия и почнах да вразвам жците от старата букса  на жиците на новия фар  всичко си идва само дневните варзах през динамото с реле като се запали колата светват като пусна габарит и или фарове дневните огасват сигурен сам че сам забравил нешто но дави кажанее сложно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на щипки е само ако говориш за това около халогена и ДА може да се свали но по-добре намери и другия и ги сложи да си ги има !  Хващаш го и се издърпва към теб 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи заиграх се един ден да пробвам дали ште светне ксенона  и стана   сега накратко , взех от старите фарове буксите които са си в тях  буксата излиза на вътре  и се вади през капака на габарита ,  отрязах буксата на новия и почнах да вразвам жците от старата букса  на жиците на новия фар  всичко си идва само дневните варзах през динамото с реле като се запали колата светват като пусна габарит и или фарове дневните огасват сигурен сам че сам забравил нешто но дави кажанее сложно

Ако напишеш малко по подробно процедурата  и особенно ако имаш и снимка ще е доста полезна за доста хора в форума .... 

Аз лично ще съм предварително благодарен ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, да попитам и аз две неща..  Това копче отдясно на ключа за фаровете за регулиране на фаровете ли е ? Защото при мен като го въртях и нищо не стана. И мога ли да си пусна функцията "wellcome home" да ми светят халогенните фарове като я отключа и заключа като нямам копчето като на колегата който е писал по горе? 

п.с. мисля и аз да сложа едно реле да ми се пускат дългите на 30% като запаля колата, иначе скоро време трябва да си търся нов ключ за фаровете :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е точно!

И на моите дискове наближават за смяна,ама предните-на 312 mm. съм и ще има време за избор на дискове и накладки.

Редактирано от tonko2.0T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма място за притеснение ! Купих си за Б5-цата едно време Мтек дипчени и рязани с черно покритие за да не корозират !!! Няма да се мъча изобщо с избора 
Ето за това говоря !  

http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A4-1-8T-02-05-10-07-Front-Brake-Discs-Drilled-Grooved-Mtec-Black-Edition-/110788805636?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item19cb870404

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

 

Има ли начин да се изключи пътническият airbag на A4 B6 2004г. без VagCOM? Някак не е много удобно всеки път да се рови с компа, а и е малко опасно ако някой път човек забрави да го включи :) Тия дни ще оставям колата на жената с двете деца да бръмчи градско с тях и някак ще и е доста трудно ако са сами отзад (малката е на 2 месеца).

 

 

Поздрави.

Редактирано от Firo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...