Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Джантите са мотамо,демек трябва да са с вътрешни баланси олово.

 

п.с.-@dimitrov788-Другия път ще те пратя при мои хора-гумаджии! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой има ли представа огледалото със затъмняване от Бора дали става на Б7 ? Ако го взема пълен комплект с сензора и капачки и всичко ?

Предстои ми смяна на предно стъкло та си мисля да сложа ли такова с сензор ... А някой ден ще го връзвам с кабелите ... Но поне да знам че е там и че ще стане ?

Някой да има инфо ?

Sended from Iphone 4s

някой ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм тук като се замисля...но говоря от собствен опит щот преди година мисля имах пролем с акумулатора, даже и тема пуснах и съм го правил тва не веднъж..не казвам че е правилния начин са като се замисля... Но аз съм от тия дет се учат от грешките си.. :-D начи съм имал късмет просто

Sent from my ST25i

 

хаха, и аз правя чат пат някви тъпотии от незнание ама махане на клема на работеща кола не е много добра идея  :hilezh:

 

а аз колко левашки строших задния джам на Б6-цата нямам думи....  :hilezh:  амортисьорите ми бяха за смяна на багажника , тръгвам да ги свалям, свалям първият и в тоа момента ми звъни телефона пускам багажника да вдигна...... и стъклото на сол.... явно и вторият не държеше много  :steinigung:  :steinigung:  

 

 

 

 

пс : кажете къде по колата отпред има постоянен + при запален двигател да вържа едни дневни светлини.... или поне да пробвам понеже не съм сигурен че ще ми хареса как излгежда колата с тях. 

нещо е такова гоним : 

 

audia4tfl2zu4.jpg

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите са мотамо,демек трябва да са с вътрешни баланси олово.

 

п.с.-@dimitrov788-Другия път ще те пратя при мои хора-гумаджии! :)

Това с вътрешния баланс не го разбрах, те са си с вътрешен.:) Пиши на лс, ако искаш за твоите гумаджии, те може да са същите, при които ходя. :)

По ми е необходимо да ми кажеш къде да направя читав реглаж, ако знаеш, че от последния не съм доволен.

Въпрос: Това ще стане ли на моята кола(предполагам, че да, но да съм сигурен)

http://www.ebay.de/itm/321504475129?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на б7 некабрио не става(и за кабрио не съм убеден), заради двойната възглавница.

за б6 става, подбери си аирбаг само

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам запитване, относно съединител и маховик за мойта 1.8т Q. Какво бихте ми препоръчате като марки? Бях чел някъде за олекотени маховици, дали си заслужават?

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже два парт номера?

 

1. Емблемата на предната решетка на S4 B6.

2. Декоративните капачета на спирачните апарати на S4 B7, които са с логото на S4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги едно въпрос че,задната чистачка се пуска когато си иска без да я пипам.Някой може ли да каже на какво може да се дължи,колата е б7 2005г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже два парт номера?

 

1. Емблемата на предната решетка на S4 B6.

 

Aз съм с такава решетка, ще погледна за парт номера. А дали ще успея да го видя, като вдигна капака и погледна отвътре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм с такава решетка, ще погледна за парт номера. А дали ще успея да го видя, като вдигна капака и погледна отвътре?

Нямам идея. Моята някога е поръчвона без емблеми, но в решетката ми харесва как стои.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с такава решетка, ама емблемата я махнах да не плаша хората като погледнат в огледалото. :hilezh:  И моята няма парт номер, а съм 100% сигурен, че е оригинална.

Няма ли някой БГ сайт, откъдето да си поръчам само хромираните лайсни около горната и долната решетка, че не мога да преценя как ще е по-добре(в момента са черни). В ибей намирам само цели решетки, както и тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, добре стои91927095e824527d02dcb28b95115f2b.jpg,

Но засъжаление не видях парт номер от задната страна на емблемата.

Sent from my iPhone using Tapatalk

А можеш ли да снимаш захващането отзад, защото уж ги дават еднакви с тези от В7, но като гледам решетките и начина на захващане на В6 няма нещо общо с начина на захващане на В7.

@Bobu па знам ли го тва ли е... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...