Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

И как я откри? Аз как да разбера моето В7 има ли аларма?

Проби не съм правил, че не остава време... Но има мигаща лампичка на шофьорската врата, като я заключиш премигват мигачите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да има, но аз си мисля че е за централното заключване... Интересно ми е дали има фабрична аларма, и ако има, как да разбера дали пищи? Ритал съм по гумите на колата, но не е имало реакция, затова си мисля че това е само за централното. Ако разбереш нещо, моля осведоми ме и аз да зная.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвори прозореца малко и заключи колата ! Отгоре над коланите имаш сензори - пръкни с ръката в колата след около 40 сек. и ако запищи - значи имаш

Sent from Iphone 6

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвори прозореца малко и заключи колата ! Отгоре над коланите имаш сензори - пръкни с ръката в колата след около 40 сек. и ако запищи - значи имаш

Sent from Iphone 6

Благодаря!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяш модула с такъв който не ги търси...

Е,тва не е много добър ход.Вземи си хубави крушки.Във Фолксваген са 53-4 лв двата плафона...лед.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз мисля , че за алармата трябва да има отделни бутони на вратата-за обемните датчици и за защита от изтегляне.Ако няма значи заводски си е с централно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяш модула с такъв който не ги търси...

За преминаването от Highline към Lowline Централ Електрик си трябва и промяна на инсталацията, щото ако просто боднеш модула поне половината лампи няма да светнат!

Редактирано от Pav3l
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайстните нямат никакво разлики а салоните имат съвсем малка визуално ;)

Всички седалки са взаимозаменяеми - ако имаш Б6 ама искаш от Б7 - нямаш проблем

Ако имаш Б7 и искаш от Б6 също !

Sent from Iphone 6

Подгрева може да не работи от букса от бушон ???

а корите едни и същи ли са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проби не съм правил, че не остава време... Но има мигаща лампичка на шофьорската врата, като я заключиш премигват мигачите.

Колега аз тази аларма никога не съм я чувал. Свири ли изобщо ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, моите не са от ибей. Директно от китай са.

 

Може ли линкк колега?

 

Защо не си купите оригинални лед плафони и да си нямате проблем с грешки и т.н. ~ 50 лв.

 

Ами звънях в Порше, казаха че са 40лв/бр. Може ли номер, да не са объркали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Имам подгрев на седалките, но работи само на облегалките, на частта на която се сяда не грее.

Нормално ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,модул централ електрик с буква F,потдържа ли сензор за светлина?Сензора само един ли е, или има разновидности при б6/б7?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, с буква f е правилният модул. сензора се намира в основата на вътрешното огледало. съответно ти трябва ново огледало с автоматично затъмняване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не и оригинално
потърси си огледало по моргите. аз не бих си правил експерименти с неща, които определят, кога ще са включени фаровете, да не се окаже нощно време внезапно да караш по тъмно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми е,да си смена ключа с такъв с ауто,да си сложа бутона за ch/lh и да ги свържа ....или да бодна едно от онези smart drl.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е Б7 с биксенон  и дневни светлини.На бутона имам опция ауто. Имам ли екстра да преминават от къси към дълги автоматично и как ако е така ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...