Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Здравейте колеги ,дайте съвет къде може да е проблема с парното ми  :huh:  .В събота ходих до София, колата си държи 90 градуса и не мърда от там, но парното изчезва и се появява когато си реши(както си духа топло започва да духа леко хладно и след време пак топло )  .

Редактирано от rAz1eL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Климатроника на Hi ли беше настроен или на 26 примерно. При мен се е случвало зимата, като си настроя климатроника на определена температура, по-някое време да започне да духа хладно. Като влезнах в measuring blocks забелязах, че в купето е достигната исканата температура и климатроника регулира клапата студено/топло. От там добивам усещането, че започва да духа хладно. Като ти направи този номер, пробвай да сетнеш на max. Тогава пак ще започне да духа топло.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях пуснал Econ ,градусите мисля че бяха 25 ако е от значение (ако е само на парно пак ли регулира температурата ? ) .

Редактирано от rAz1eL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се. Независимо дали си на компресор (лятото) или на парно (зимата), щом температурата не е зададена на Hi или на Lo, клапа ти миксира топъл и студен въздух, за да докара желаната от теб температура.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам ключ с auto фунция,ако го щракна на буксата ще работи ли....,че моя е малко амортизиран и ми се иска да сложа този по хубаво изглеждащия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ще ти работи. Но когато си на позиция AUTO, ще ти пуска фаровете и ще ти набива грешка в Central electric за дефектирал ключ. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам питане към вас за проблем с вратата на ауди а4 Б6,която не се заклучва и отклучва с централното а само с  ключа(трябва да го вкарам в клучалката и да завартя) при другите врати няма проблем заклучват и отклучват някой ако е имал подобен проблем нека напише решението му,мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги въпроса ми е дали може от хидравличния тампон на двигателя да има леко претрисане като работи на оборот или е възможно да е дюза. Знам, че тампона ми е за смяна скъсан е и е изтекло маслото.

п.с.-колко пари може да е тампона?

А4 Б6 1.9 тди 131 коня 2004 г.

Редактирано от marianski_80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблема беше в модула/на моторчето за стъклото има една кутийка с платка вътре/във самата врата.

Отварях маншона с кабелите,всичко си беше ок,смених модула и всичко си заработи.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А също..всичко друго по вратата р

всичко работи да имасхе само прекъснат + и нямаше никав ток решихме проблема но вартата пак не се заклучва от дистанционното

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С VCDS влизаш ли във вратата? Ако да, имаш ли грешка за сейвти лок. В маншона има и едно тънко (0.35 кв.) черно кабелче. То се къса първо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги въпроса ми е дали може от хидравличния тампон на двигателя да има леко претрисане като работи на оборот или е възможно да е дюза. Знам, че тампона ми е за смяна скъсан е и е изтекло маслото.

п.с.-колко пари може да е тампона?

А4 Б6 1.9 тди 131 коня 2004 г.

Да възможно е да тресе от него.Цената на оригиналния е около 250лв.Афтърмаркет не се препоръчва, че понякога става по-зле.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте съвет колеги , ако сменя долните лайсни на вратите с такива от Б7 дали ще е много грозно ,че не си намирам от Б6 :( (от Б7 са по-изпъкнали ) ...

Редактирано от rAz1eL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммне. ...Не са еднакви мога да покажа как стои лайсна от В7 на В6

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да възможно е да тресе от него.Цената на оригиналния е около 250лв.Афтърмаркет не се препоръчва, че понякога става по-зле.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

Днес ходих на сервиз не е от него явно, някой дюза ми дава леки отклонение, но не ми го прави винаги. Ще пробвам с една добавка да видим кво ще стане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://avtoaksesoari.bg/?product=%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D1%81-%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80-%D0%B7%D0%B0-%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B5%D0%BD-audi-a4-b7-2005-200

Някой слагал ли е такова? Признава ли се от закона ..... или трябва да се минава Технотест. Цената е 30лв. Код 3606 от тук http://www.technotest.bg/resources/TSENORAZPIS.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...