Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Къде е при Б7-цата устройството приемащо сигнал от дистанционното при отключване и заключване? Възможно ли е един вид да е зацапано нещо и слабо да приема сигнала?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-скоро батерията ! Аз понеже имам два ключа - единия е бил резерва и е нов и хваща доста от по-далеч !

Мое мнение !

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ми беше казал, че е хубаво да се въртят ключовете и да не се ползва само единия. Батерията се зареждала от контакт, когато ключа се ползва. Не знам колко е вярно, но го прилагам и наистина като застои ключа почва да хваща доста трудно. След малко ползване се оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези ключове не са със зареждащи се батерии.

и моя спомен е че антената на централното е в комфорта под седалката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези ключове не са със зареждащи се батерии.

и моя спомен е че антената на централното е в комфорта под седалката.

 

Скоро сменях батерията на единия ключ- 2лв при ключар, така че не са със зареждаща се батерия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам слаб обхват, смених батерията....същия кОр.

Някой колега беше писал скоро(ако не се лъжа ogip) в една от темите за проблема.Сменил е ампулата и обхвата се е оправил.

При мен проблем има от към пасажерската врата(доближавайки колата от към нея, не хваща от далеч), от шофьорската хваща от 10 метра.Когато съм до багажника и искам да отворя само него пак кОр.Трябва да се преместя леко в ляво и тогава го отваря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да си сменя накрайниците на гърнетата те са наведени на долу като на всеки дизел и искам да ги сменя с прави като на бензиновите 1,8 tq например но ме притеснява дали газовете ще цапат много по багажника и дали ще може директно да се сменят самите накрайници без други корекции ако някой вече е правил това приемам съвети.също се чудя и какъв диаметър да сложа.колата е от потписа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в същата дилема ;) смених и бронята и си е Ок ама ако са прави май ще е по-яко ! Следващата модификация ще е това

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е с изправен DPF филтър,не би трябвало да цапа въобще.

Но ако е шунтиран,може и да окъди малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е с изправен DPF филтър,не би трябвало да цапа въобще.

Но ако е шунтиран,може и да окъди малко.

да ама моята въобще няма DPF дали ще е голяма пушалката отзад.попринцип не пуши много ама знаели

Аз съм в същата дилема ;) смених и бронята и си е Ок ама ако са прави май ще е по-яко ! Следващата модификация ще е това

Sent from Iphone 6

Към какъв размер си се насочил моите в момента са на ф90мм.и мисля че правите е добре да са също толкова
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ASB не трябва ли да е със сериен филтър за сажди?Може би е премахнат.

Доста хора знам които са с премахнати филтри,дори на коли със заводската мощност още.

Припушват малко,но не е проблем.

Ела да видиш Голф 2 TD как пуши като парен локомотив. :hilezh:

 

Може би ще трябва да се коригира бронята,както спомена колегата-липа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами незнам дали е серийно но моята няма дори незнам как да разбера дали е имала преди мотора е с 232к.с.а за липа ми е с двата отвора и така като гледам мисля че ще влязат правите тръби но пак не е сигорно

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз издирвам лип за задна броя за авант В7 с два отвора в двата края....

виж я нова, по спомен не беше около 100 нова, а само липа не знам къде ще го вземеш втора ръка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към какъв размер си се насочил моите в момента са на ф90мм.и мисля че правите е добре да са също толкова

eми аз лично премерих ДТМ бронята и ми показва 100мм дупка така че си мисля 80мм ще седи супер ! 

ето това е един колега от Англия който сложи таива и каза че били много яки - предполагам че ще доверя макар че ДТМ бронята е доста скосена в долния край и не съм сигурен дали ще ми седят Ок 

http://www.audi-sport.net/xf/attachments/img_0430-jpg.73690/

дано да се вижда снимката 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...