Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

е сега ако кажеш са от 1,8т на предно с автомат и направо ще имаме сделка .

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сменяш отвори капачката на антифриза

 Трябва да се отвори в случай ,че има налягане,после е хубаво когато се вади датчика да е затворена..по-малко натифриз ще се загуби.Вкрайна сметка го смених де,не е кой знае каква процедура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се ,че не мога да си сложа новите амортисьори, защото са къси за нормалните пружините.

Засега един ентусиаст иска да ги вземе , но незнам дали ще му станат, щото кара едно б7 2.0тди авант с нЕкви червени пружини, а амортисьорите са за б6 лимо.

В понеделник вечер ще знам дали сделката ще стане, ако нещо се закучи ще се продават до следващия петък(на приятна цена) , та ако някой иска 4 бр. FK жълти спортни да свирка на Л.С.

П.С.амортисьорите са за коли с предно предаване

Защо ги махаш FK -то... Не си доволен от возията?

Sent from my ST25i

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова животно возия-комфорт и койлове-красота в едно !

Та така днес карах на отворен прозорец без музика и осъзнах майче откъде ми идва проблема с дисковете ! Чува се едно интервално скърцане което се засилва със скороста - само от предния десен край ! По-често про по-висока скорост и обратното при по-ниска! Все едно имам камъчета в грайфера ама нямам [emoji23]

Съмнявам се че главината може да е проблемна - Така въпросът ми е може ли да се смени само главината и ако да- нова ли да взимам или да сменям с друга ползвана - лагера да сменям ли или моя може да се ок ? Някой идея как се сменя главината и номер на централния болт ?

Мерси предварително

Sent from Iphone 6

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно съм се изразил лошо. FK то исках да сложа, а оригиналните просто да ги изхвърля или да ги подаря на някой и без това са на 180к.

Да возил съм се на FK ама койлове:) Неприятно усещане като цяло освен когато караш на аутобана, тогава вече можеш да се зарадваш,но като цяло FK е някакво бюджетно решение, от което не бива да очакваме чудеса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично карай ФК на Б5-ца и в Англия и в България 3 седмици - да си кажа честно не намирам разлика в возията на Б7 куатро С-лайн с 18-ки  спрямо  Б5 на предно и Фк със 17''

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не държах на марка....просто ФК са на ниска цена и се надявах да изкарат няколко хиляди ,(10-15к) щото не мисля да карам кошника повече:)

Иначе на Е46 преди 3 год забих едни ТА tehnik и да си кажа след стоковите амортисьори разликата беше осезаема

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой сменял ли е на вътрешните плафони крушките с лед такива.Светят ли добре впредвид това че диода не разпрусква добре светлината.Не че ще бродирам,ама все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

язе скоро ше ви кажа впечатления за FK  :hilezh:

Със съдействието на Митачето скоро ще се оборудвам.. ма усещам че ше си харесам твърдото возене.. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега чакай да ти сипят, че ФК е кофти и за тези пари не можеш да се състезаваш по българските пътища. А всъщност не е никак лошо и за нормално каране е ОК.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама той Стоян женен с деца бре - пък и не ходи по писти ;) на него както и на мен ни трябва добре изглеждаща кола пък и що годе прилична за каране по смотани пътища ! Не се оплаквам за Англия ама И НЕ Я ХВАЛЯ !

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D ааа..Митак... Случва се да се качи некое чуждо

Дручко си е в друсалка да се возиме..

Са.. В крайна сметка ше видим колко зле ще е.. Но верно е че карам бавно и возията не ми е критерия в момента.. 3 години се люшкам по завойте нека а усетя разлика..па после впечатленията ще споделя

Sent from my ST25i

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама той Стоян женен с деца бре - пък и не ходи по писти ;) на него както и на мен ни трябва добре изглеждаща кола пък и що годе прилична за каране по смотани пътища ! Не се оплаквам за Англия ама И НЕ Я ХВАЛЯ !

Sent from Iphone 6

И нашият син направи 15г ама то "луд умора нЕма...само се пОти" нали знаеш:)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой сменял ли е на вътрешните плафони крушките с лед такива.Светят ли добре впредвид това че диода не разпрусква добре светлината.Не че ще бродирам,ама все 

 

Разпръскват повече от перфектно. Ето как е при мен:

 

IMG_20150226_201843.jpg

 

IMG_20150226_202456.jpg

 

IMG_20150226_202841.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мазут е.. Ма в никъв случай не е гаден! :wub:

Митак, страхотна е.. Са влизаш във филма ДТМ - очаквам скоро и предна броня да закачиш а твоята с -ка да я отнеса аз :D

Sent from my ST25i

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи как я закачи че при мен предишния собственик е доработвал май някакви планки + че не знам тия 'хриле' зад гумите дали трябва да са отворени и да гребат въздуф от окологуменото пространство или са само за красота? Че при мен са си запушени от подкалника

Ще пусна снимки днес как е сглобено при мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми тези хриле са само за украса а носачите на бронята си поорязах малко ! Имаше си заигравка но ефекта си ми харесва - даже няма да правя и накрайниците ! Мислих че ще е грозно но си ме кефи ! а Стояне мен не ме кефи останалата част от ДТМ така че няма да има промени по външния вид повече ! Това е ! Имам няколко довършителни неща и за сега толкова ! Я да видя твоята колица Ngoro ...?

Ако жената не ме утепе някоя вечер - ФК койлове и ново Миеле окачване и дай Боже 19" ако сме живи [emoji23]

Sent from Iphone 6

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...