Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Разпръскват повече от перфектно. Ето как е при мен:

 

 А при теб като извадиш ключа можеш ли да си пуснеш плафона,че при мен нещо не се получава след поставянето на лед,иначе за светене си свети добре.По 4-5 лв ми излезе бройката,смених предни ,задни и багажник...само това ме дразби ,че не мога да си пусна плафона без да съм на контакт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да върнеш едната сулфидна крушка в централния плафон. Ако ти се върне функцията (да запалиш плафона без контакт), на едната светодиодна крушка запои едно товарно съпротивление от 1,5 кило Ома (обикновено 1/4 ватово съпротивление е напълно достатъчно). По този начин ще осигуриш товар на колектора на транзистора (все едно имаш стандартна сулфидна крушка)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има логика. Модула Central electric явно търси товара на сулфидната крушка. Пробвай с едно товарно съпротивление от 1,5 килоОма. Спокойно, токът който консумира е пренебрежимо малък (около 0,1 вата) и резистора не се нагрява.


Или около 8,4 мили Ампера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А възможно ли е да има общо с това, че съм си прекодирал в централ електрик региона, така че, да ми светкат фаровете на контакт?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, сладури, идва време за моренце и пътуване, сложих багажник на седана на Б6-цата, като за начало ще е без "куфар" отгоре, харесва ли ви седан с багажник ?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре!Mоже да стъка за Пловдив направо!

 

На комбито му ходи повече,тая джиджавка отгоре/лично мнение/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като я боядисвам ще го измисля дали да си играя с тях или не ! Иначе мен лично си ме кефи но на коНбарка е по-яко да !

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Б7-цата определено ми харесва, как и стои багажника.При колегата с Б6 наистина изглежда като краден, но може би като се сложи багажника на релсите, ще придобие вид.

Мишле, кога ти остава време да я караш тая кола, постоянно правиш ъпгрейди по интериор и екстериор :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Къде мога да проверя цветовата маркировка за пружините.

Знам, имаше писано назад но не знам къде точно да потърся.

Sent from my LG-P880 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже как се сваля ,разглобява кожата от RECARO салон?

 

Искам да сваля  алкантарата на седалката и  да я дам на тапицер да ми я претапицира понеже е захабена....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като свалиш седалката цялата тапицерия е като блуза по седалката - отзад е на закрепена - свали задната седалката - обърни я с лицето надолу и гледай! Не може да го объркаш

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...